загрузка...

Серіал Алькатрас (1 Сезон) (2012)

Alcatraz
Постер до серіалуАлькатрас (1 Сезон) (2012)

Про це місце знято безліч документальних і художніх фільмів, про нього ходять справжні легенди деякі з яких, як з'ясовується згодом, є дійсно правдоподібними. Воно відоме на весь світ, адже саме тут виявлялися найбільші злочинці, і ніхто з них не зміг придумати способу втечі. Мова йде про в'язницю, оповідає фантастичний детективний серіал «Алькатрас». Телеглядачі побачать її кілька з іншого ракурсу.
Мова піде не про ті часи, коли вона була заповнена в'язнями і вважалася одним з найвидатніших творінь людей, які займалися її проектуванням. Сюжет розвивається вже в наші дні, а дивитися на те, що ж привернуло увагу громадськості до цієї в'язниці, можна на нашому ресурсі в режимі онлайн.
Мова піде про такий доктора, якого звуть Дієго Сото. Саме він є кращим, на просторах всього світу, знавцем в'язниці, слава про яку не згасла досі. Називають її ніяк інакше, як «Алькатрас».
Розташовується він на одному з островів неподалік від славного міста Сан-Франциско. У чому ж полягає завдання цього доктора? Вся справа в таємниці, існуючої ось вже на протязі багатьох років і знову дала про себе знати в наш час. Колись давно, в цих місцях почали таємничим чином зникати укладені і охоронці. Може бути, про це все забули б і просто не надали б справі розголосу.
Ось тільки через багато років, вони раптом почали з'являтися у в'язниці, яка вже давно перестала приймати своїх постійних гостей - ув'язнених. Як відомо, закрили її в 1963 році. Доктору Дієго належить провести численні дослідження і повністю зануритися в атмосферу цього дивного місця, що став притулком для людей, за плечима яких перебувала жодна тисяча злочинів. Саме він буде метр за метром досліджувати темні коридори, похмурі камери і всі околиці цього закладу, не знав пощади і жалості. Куди приведуть здогадки та припущення, стане ясно лише по ходу розвитку сюжету.

Інформація про серіал Алькатрас (1 Сезон) (2012)

Країна: США
Кіностудія: FOX
Актори: Сара Джонс, Джордж Ґарсія, Джонні Койн, Парміндер Награ, Сем Нейл, Леон Ріппі, Джейсон Батлер Харнер, Девід Гофлін, Джефрі Пірс та інші

Серіал Алькатрас (1 Сезон) (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 16.08.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам