загрузка...

Серіал Чорне Дзеркало (Сезон 1-2) (2011-2015)

Black Mirror
Постер до серіалуЧорне Дзеркало (Сезон 1-2) (2011-2015)

Життя героїв серіалу «Чорне дзеркало» вже знаходиться під всепоглинаючим впливом нових для нас технологій. Реальний і віртуальний світи мало не сплелися воєдино. А людський мозок вже не здатний справлятися з усією кількістю інформації. Соціальні мережі розплели свою павутину і ловлять у неї кожного.

У цій обстановці і розгортається сюжет серіалу. У Великобританії викрадають принцесу Сюзанну. Прем'єр-міністра вночі піднімають з ліжка, щоб озвучити вимоги викрадачів. У відеоролику пов'язана принцеса просить про звільнення. Чого ж хочуть за її життя? Грошей? Визволення терористів? Прощення боргів країнам третього світу? Принцесі складно озвучити ... але хочуть викрадачі лише одного - щоб прем'єр-міністр Майкл Каллоу в 16.00 в прямому ефірі всіх супутникових та наземних телеканалів вчинив статевий акт зі свинею... Копії відео видаляють з інтернету, і замість одного видаленого з'являється шість нових. Як викрутитися в цій ситуації бідному прем'єру? На що здатні спецслужби, щоб врятувати принцесу?

В іншому сюжеті всі люди вже живуть з вбудованими чіпами. Операція з їх імплантації безболісна. Зате потім ти зможеш прокручувати свою пам'ять як кіноплівку. Вже немає необхідності розповідати щось друзям, достатньо лише прокрутити їм ролик. А при посадці в літак продемонстувати події, які відбувалися з тобою за тиждень. Якщо все чисто і ніяких злочинів не скоював, то лети туди, куди тобі завгодно.

Люди починають замислюватися, а яке життя без чіпів? Як краще: з електронною пам'яттю або без неї? Один з таких - Ліон. При його зникненні на 5 днів, його дівчина вже на четвертий день його зрадила. Хлопець буквально живе своїм минулим, постійно прокручуючи картини щасливих моментів з пам'яті. Чи вдасться Ліону стати по-справжньому щасливим вже зараз, в реальному житті?

Інформація про серіал Чорне Дзеркало (Сезон 1-2) (2011-2015)

Кіностудія: Channel-4
Актори: Рорі Кіннер, Ліндсей Дункан, Том Гудман-Хілл, Дональд Самптер і Анна Вілсон-Джонс, Даніель Kayluuya, Джессіка Браун Фіндлі, Руперт Еверетт, Джулія Девіс, Ешлі Томас, Тобі Кеббелл, Джоді Уіттакер і Том Каллен та інші

Серіал Чорне Дзеркало (Сезон 1-2) (2011-2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 20.08.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам