загрузка...

Серіал Теорія великого вибуху (всі сезони) (2007-...)

The Big Bang Theory
Постер до серіалуТеорія великого вибуху (всі сезони) (2007-...)

Два друга відмінно знають закони фізики, вони чудово розбираються у всіх тонкощах цієї складної науки. Але на жаль, це зовсім не допомагає їм у спілкуванні з оточуючими, особливо з протилежною статтю. Все різко міняється, коли по сусідству з ними поселяється чарівна Пенні. Коли молоді люди знайомляться з Пенні, Леонард відразу починає виявляти до неї симпатію. Він упевнений, що ця дівчина здатна змінити його життя, але от у Шелдона свою думку на цей рахунок - він переконаний, що мріям одного ніколи не стати реальністю. Особливу увагу також слід приділити дуже незвичайним друзям цих фізиків: Говард, частенько говорить на різних мовах, Раждеш - втрачає самовладання при вигляді хороших дівчат...

Альтернативний опис:

Чудовий комедійний серіал американського виробництва про двох вчених (Леонард і Шелдон) і красивої блондинки Пенні, які живуть на одному поверсі. Хлопці, справжні ботаніки з докторським ступенем, взагалі не пристосовані до реального життя, особливо до спілкування з реальними жінками. Герої серіалу Теорія великого вибуху геніальні вчені, які живуть в своєму "світі". Леонард закохується в симпатичну сусідку, і всіляко намагається її завоювати. А Пенні, яка не уявляє собі тривалі відносини з ним, намагається не образити його своєю відмовою. Шелдон розглядає всіх оточуючих людей як щасливців, яким пощастило жити в один з ним час і іноді надавати йому послуги.

Не менш колоритні і їх друзі - Воловець, знає безліч слів на десятках мовах, навіть мертвих і вигаданих, обожнює яскравий одяг і незвичайні ремені, і Раджеш, здатний розмовляти з жінками тільки під впливом алкоголю. Ці два геніальних фізика намагаються знайти і собі дівчат, але удача супроводжує тільки Говарда Воловіца (всередині він сильно закомплексований), який до цих пір живе з дивною мамою, її ніколи в серіалі не показують.

Тонкий гумор, добрі жарти, пікантні і неперевершені ситуації, трохи наукових фактів в тему, і все це в бездоганному перекладі і смішній українській озвучці. Теорія великого вибуху захоплює своїх шанувальників з першого кадру, а оригінальний і веселий переклад не залишить байдужим нікого!

Всього випущено 9 сезонів, в даний момент очікується показ 10-го сезону Теорії великого вибуху, прем'єра якого відбудеться 20 вересня 2016 року.

Інформація про серіал Теорія великого вибуху (всі сезони) (2007-...)

Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Актори: Кейлі-Куоко Джонні Галеккі, Саймон Хельберг, Кунал Найяр

Серіал Теорія великого вибуху (всі сезони) (2007-...) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+72 -13 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 15.08.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам