Фільм Агенти U.N.C.L.E. (2015)

The Man from U.N.C.L.E.
HD 1080p Постер до фільму Агенти U.N.C.L.E. (2015)

Дивитись онлайн українською Агенти U.N.C.L.E. (2015)

Агенти U.N.C.L.E. (2015)

Агенти А.Н.К.Л. - Це кращі з кращих. У порівнянні з ними навіть спецназівці істотно програють по всіх дисциплінах. Один герой - Наполеон Соло. Він гарний, спритний і самозакоханий. Він обожнює флірт з дівчатами, і завжди вміє розташувати людей до себе. Але крім усього іншого, він - професіонал, яких мало. Він домагається будь-якої мети, виконує будь-яке завдання, і робить це майстерно. Він може впоратися з найзапеклішими лиходіями, але раптом ...

Йому доведеться працювати з Іллею Курякіним, таким же блакитнооким красенем, як і він сам, і таким же професіоналом секретної служби. Їх об'єднують для роботи з розкриття та знищенню злочинного угруповання Д.Р.О.З.Д., яка загрожує інтересам безлічі країн. Нашим героям належить не тільки розправитися з найбільшими у світі лиходіями, а й спрацюватися разом, що стає проблемою для обох. Обидва наших героя не визнають один в одному рівних напарників, і хочуть проявити насамперед свої особисті якості перед начальством.

Але їх чвари тільки на руку ворогам, які тільки й чекають, коли герої зроблять помилку, яка може коштувати їм життя. І все б добре, але в справу втручається і дівчина. А адже обидва героя красиві і впевнені в собі, як вони поведуть себе з прекрасною дамою?

У цьому фільмі не просто першокласні актори, а й приголомшлива атмосфера. Фільм дивитися онлайн можна всією сім'єю, і він припаде до смаку кожному глядачеві. Тут є і іронія, і смішні моменти, і справжні погоні з перестрілками, і джентльмени, від яких можна відірвати очі. Але чим закінчаться пригоди наших героїв, і чи зможуть вони виявити і перемогти найнебезпечніших злочинців на планеті, або ж їм це не під силу? Все було б набагато простіше, якби не було у злочинців підступного плану і зброї, яке здатне погубити не тільки наших героїв.

Показати деталі фільму

Фільм Агенти U.N.C.L.E. (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.3/10 (216,429 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам