Фільм Дуже голодні ігри (2013)

The Starving Games
360p Постер до фільму Дуже голодні ігри (2013)

Дивитись онлайн українською Дуже голодні ігри (2013)

Хто не втомився від молодіжних кін, у яких відважні герої спасають своїх близьких а деколи навіть весь світ? Розуміється багато не були б проти посміятись над пародіями цього фільму, то ось даний фільм дає вам таку можливість. То ж головна героїня Кантмисс Євершот, ось - ось повинна прийняти участь у відборі на (Дуже голодні ігри)- жорстоке реаліті - шоу, куди ніхто попасти не хотів би.
На щастя, Кантмисс в цьому році не була вибрана: замість неї туди потрапила її менша сестра Петуния. Але, велике враження дівчини привернуло не потрібну увагу, тому замість сестри на телешоу відправилась вона, та ще один хлопець із її села. Зразу стає зрозуміло боротьба буде не легка: напарник Кентмисс , оказався гомо - сексуалом , нічим їй допомогти не в змозі, дівчина із сусіднього району видно хоче її вбити, других гравців теж слід остерігатись. Знайома історія чи не так?

Показати деталі фільму

Фільм Дуже голодні ігри (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 3.3/10 (15,544 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам