Фільм Я плюю на ваші могили 3 (2015)

I Spit on Your Grave 3
480p Постер до фільму Я плюю на ваші могили 3 (2015)

Дивитись онлайн українською Я плюю на ваші могили 3 (2015)

Я плюю на ваші могили 3 (2015)

Для поліцейських з'являється нова головоломка. Хтось успішно і холоднокровно винищує гвалтівників буквально один за іншим. Новий серійний вбивця діє дуже жорстоко, але зловити його відразу ж неможливо.

Служителі правопорядку в якийсь момент натикаються на одну вбиту людину, у якої було темне і страшне минуле. Таким чином, розслідування ланцюжка злочинів направляє поліцейських в сторону можливої ​​жертви по-звірськи вбитого негідника. Саме ця дівчина тепер є головною підозрюваною в серії вбивств.

У цей же самий час молоді жінки, які піддавалися сексуальним домаганням, вирішили об'єднатися в групу. Їх метою є страшна помста за всі ті приниження і страждання, що їм приносили різні чоловіки-насильники. Тепер розлючених і відчайдушних жінок навряд чи може щось зупинити.

Хто ж винен у вбивстві гвалтівників? Ким є таємничий серійний вбивця? У будь-якому випадку винного буде знайдено. Або ж ні?

Показати деталі фільму

Фільм Я плюю на ваші могили 3 (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (7,228 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам