Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Хардкор (2015)

Hardcore Henry
HD 720p Постер до фільму Хардкор (2015)

Дивитись онлайн українською Хардкор (2015)

Хардкор (2015)

Дивне пробудження в білосніжній лабораторії. Головний герой з жахом розуміє, що він тепер не людина, а загадкова машина, здатна на неймовірні речі. До життя здивованого хлопця повертає кохана дружина - чарівна блондинка. Вона власноруч перевіряє всі функції механізмів і приєднує кінцівки. Генрі почувається добре, але рухи поки не скоординовані і він виглядає незграбно. Персонаж пам'ятає лише про щасливі миті, проведені в ідеальному шлюб. Етель стоїть перед ним в медичному халаті - ангел охоронець їх сімейного вогнища. Ні хто його батьки, ні хто він сам або як проходило далеке дитинство, він не знає.

Раптом починається паніка, всюди чути постріли і вибухи. Він не встиг звикнути до нового тіла, але втрачає з поля зору другу половинку. Красуню викрадає відморозок на ім'я Акин. Цей нахабний тип давно орудує на вулицях міста і скоює злочини. До сих пір мерзотник залишається безкарним, навіть лиходії вважають що він - справжній диявол, виплодок пекла, що вирвався на поверхню землі. Чоловікові доводиться заручитися допомогою дивакуватого Джиммі, який нібито ненавидить викрадача. Але ні його зовнішність, ні його вчинки не вселяють довіри.

Показати деталі фільму

Фільм Хардкор (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.7/10 (65,739 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам