Фільм На гребені хвилі (2015)

Point Break
HD 1080p Постер до фільму На гребені хвилі (2015)

Дивитись онлайн українською На гребені хвилі (2015)

На гребені хвилі (2015)

У кожній справі з часом з'являється професіонал, перевершити якого ще довго ніхто не зможе. У фільмі "На гребені хвилі" команда злочинців здійснює пограбування на різних континентах планети. Все відбувається швидко, кожен їх крок прорахований заздалегідь, а їх дії - бездоганні. Недосвідчені поліцейські могли б подумати, що всі скоєні пограбування мають різних виконавців. Але кожну з цих справ об'єднує одна непомітна деталь: всі вони доведені до кінця, а у виконавця відчувається рука фаната екстремального спорту.

Таку разючу зачіпку виявив молодий, але вмілий співробітник ФБР Джоні. Юнак і сам не проти перевірити, на що здатне його тіло. Сплеск адреналіну для нього - найкращий спосіб відпочити. Хлопець виявляється найбільш обізнаним в екстремальних справах. Цей факт стає перевагою в його кар'єрі, адже начальство негайно відправляє Джонні очолити пошуки грабіжників. Тепер він повинен втрутитися в зухвале угруповання. Але щоб потрапити в команду, йому доведеться довести серйозність своїх намірів.

Показати деталі фільму

Фільм На гребені хвилі (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (45,290 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам