Головна Фільми (2843 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)

Chinese Zodiac
360p Постер до фільму Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)

Дивитись онлайн українською Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)

Бути мисливцем за старовиною - це захоплююча пригода, тому що не знаєш, що принесе тобі завтрашній день і хто з партнерів тебе підставить. А вже якщо це станеться, то слід зробити все можливе, щоб дати гідний урок шахраю і відновити справедливість.

Фільм «Обладунки бога 3: Місія Зодіак» (2012) викличе симпатію глядача до невгамовного і талановитого мисливця за старовиною Джея Сі. Режисер Джекі Чан вміє знімати кращі фільми в стилі комедійний бойовик, так як прекрасно знає, як домогтися від акторів повної віддачі. Яструб продовжує своє полювання за реліквіями і культурними цінностями. На цей раз йому необхідно зібрати скульптури зодіаку з легендарного Літнього палацу, розташованого в Пекіні. Але на перший погляд проста місія без видимих ​​перешкод перетворюється в стандартну для Джея Сі пригоду. У Франції зовсім не раді появі його команди. Адже фігури вже знаходяться в колекції досить відомої людини, яка не бажає ділитися своїм надбанням. Благо, знаходиться достатньо помічників, здатних полегшити працю Джея Сі. Наприклад, Коко і Кетрін роблять все можливе, щоб обійти начальника охорони П'єра і викрасти статуетки з рук господаря. І хоча дві статуетки вже в руках Яструба, а третя виявлена ​​в домі його нової помічниці, попереду довгий шлях на тропічний острів, поруч з берегом якого можна відшукати ще два «Зодіаки». Але і там їх чекають свої сюрпризи, не менш небезпечні і вражаючі...

Показати деталі фільму

Фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (17,910 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017) Афера доктора Нока (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам