Фільм Superнянь 2 (2015)

Babysitting 2
HD 1080p Постер до фільму Superнянь 2 (2015)

Дивитись онлайн українською Superнянь 2 (2015)

Superнянь 2 (2015)

Комедія Superнянь 2 - це продовження історії про хлопця, що став нянею на вихідні для сина свого боса. Це завдання виявилося не з легких, але герой зумів провести час з користю і для себе, і для дитини: розгромити будинок, відзначити день народження і втратити підопічного. У цій частині його чекають не менш серйозні пригоди: в надії сподобається батькові своєї нареченої наш герой готовий піти на багато що, але... Стежити посередині джунглів за набридливою старенькою - це вже занадто.

Все почалося з того, що Френк вирішив зробити своїй коханій Соні пропозицію. І не де-небудь, а в Бразилії. Саме туди герой відправився разом зі своєю судженою та друзями, яких він узяв в якості підтримки. Там в сонячній країні живе бабуся і дідусь Соні. Як виявилося, ця дівчина не тільки красуня, але і спадкоємиця чималого статку. Партія Френку дісталася вельми вдала, чим він і задоволений. Все могло бути добре - романтичні прогулянки по нічному пляжі, пропозицію руки і серця та відмінна відпустка, якщо б не зовсім жахливі друзі головного героя. Серед цієї трійки є сексуально стурбований Сем, дивакуватий Ернест і трохи божевільний Алекс. З такими друзями і вороги не потрібні. Приземлившись у сонячній Бразилії, хлопцям дістається диво у вигляді бабусі Соні - буркотливої старої. Разом з цією родичкою хлопці відправляються на екскурсію і губляться в джунглях. Френку, звичайно, вже вдалося побувати в ролі няні для дитини, але ця стара переплюнула навіть примхливого розбалуваного хлопчика. Стільки пригод незаймані ліси Бразилії ще не бачили. І поки рятувальна операція шукає зниклих туристів, Френку і його друзям потрібно постаратися не звихнутися з цією бабусею.

Смішна і легка комедія Superнянь 2 (2015) - відмінний спосіб провести вечір за переглядом онлайн відео в хорошій якості. У міру того, як ідуть дні в непрохідних джунглях, пригоди головних героїв приймають все нові і нові обороти. То зйомки леопарда, то непрохідні печери, а то й ще гірше - втрата старої. Загалом, з цими хлопцями не засумуєш...

Показати деталі фільму

Фільм Superнянь 2 (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (3,403 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам