Фільм Топ-модель (2016)

The Model
HD 720p Постер до фільму Топ-модель (2016)

Дивитись онлайн українською Топ-модель (2016)

Топ-модель (2016)

Народжена в невеликому місті Емма з ранніх років мріяла про кар'єру успішної моделі. Головна героїня мелодрами «Топ-модель» бачила себе однією з тих дівчат, які впевнено крокують по подіумах усього світу. Досягнувши повноліття, вона вирішує здійснити свої сміливі мрії. Незабаром доля підносить починаючій моделі дивовижний подарунок - Емма отримує пропозицію від провідного модельного агентства, а це означає, що після укладення контракту їй доведеться працювати і жити в Парижі.

Ще недавно така можливість була межею мрій дівчини, а зараз це може стати реальністю. Не бажаючи втрачати унікальний шанс, героїня погоджується на пропозицію і переїжджає. Через кілька тижнів ще наївна і закомплексована модель знайомиться з чарівним фотографом Шейном Уайтом, який відразу ж полонить її серце. Хлопець відповідає Еммі взаємністю і у них починається пристрасний роман. Героїня навіть не згадує про іншого свого бойфренда - однолітка Фредеріка, який чекає її в рідному місті.

Але незабаром паризька казка, в якій дівчині довелося стати центральним персонажем, почне перетворюватися на справжнє жахіття. Спочатку з'явиться Фредерік, який вирішив зробити сюрприз, потім Емма познайомиться ще з одним хлопцем, а Шейн перетвориться в збожеволілого ревнивця, здатного на все заради своєї коханої.

Показати деталі фільму

Фільм Топ-модель (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.8/10 (2,349 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам