Фільм Висотка (2015)

High-Rise
HD 720p Постер до фільму Висотка (2015)

Дивитись онлайн українською Висотка (2015)

Висотка (2015)

Хоч раз в житті кожен з нас замислюється над перспективами, які нам готує майбутнє. Яким воно буде, які зміни принесе з собою, яка модель суспільства буде побудована нашими нащадками? Зазвичай свідомість вимальовує два сценарії можливого розвитку - або все буде погано, або ж все буде добре, складно уявити золоту середину, коли наше суспільство навчиться гармонійно співіснувати з ближніми.

Творці фільму "Висотка" передали глядачу своє бачення цього питання. У їхньому уявленні, люди співіснують в якійсь висотній будівлі, що представляє собою ідеальну модель соціальних відносин. Висотка обладнана всім, що необхідно для людських потреб, щоб відчувати повний комфорт і умиротворення. Однак одвічні людські пороки беруть верх, навіть в цьому ідеалістичному раю. Підкоряючись масовому психозу, навіть кращі представники людства вступають у ворожнечу зі своїми родичами, слідуючи первісним інстинктам, над якими не владний навіть час.

Показати деталі фільму

Фільм Висотка (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (23,966 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам