Фільм Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009)

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
Постер до фільму Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009)

Третя частина одного з кращих мультфільмів усіх часів! Льодовиковий Період 3: Ера Динозаврів тепер можна дивитись українською мовою онлайн. Після безлічі пригод химерної зграї нарешті настав домашній затишок у Мені та Еллі. Сімейне щастя от-от зросте у безліч разів, бо у мамонтів чекають на народження дитини. Турботливий Мені постійно намагається у всьому допомогти Еллі. Та це ще надто рано. Паралельно турботами друзів Дієґо розуміє, що він дуже відрізняється від усіх собі подібних шаблезубих тигрів і намагається зрозуміти своє призначення. Декілька разів у розмовах із Мені сваряться і не спілкуються.

Також сімейне життя бачить завжди самотній Сід. Він так само прагне створити власне сімейне гніздо. У приступах безперервних ревнощів він таки знаходить своє щастя. Одного разу, Сід натрапив на три яйця, які здались йому покинутими і вирішує їх взяти під свою опіку. Аж після одного довгого і важкого дня він врешті-решт стає «мамою» - у нього троє тиранозаврів. Спочатку вони постійно намагаються жити за власними інстинктами, але дещо згодом вони стають схожими на нього, але все одно полюють на інших дітей і тим самим отримують покарання від люблячого мами-Сіда.

В той час з’являється справжня мама динозавриків і забирає їх додому. Сід не може цього допустити і мама-динозавриха мусить його забрати з собою.

Мені, Еллі з братами та Дієґо вирушають на пошуки друга. Пройшовши через печеру бачать новий ще нерозпізнаний для себе світ повний краси та небезпеки. Величезні динозаври і не менш великі та небезпечні рослини не дають жодних шансів на безпечні пошуки друга і повернення додому. На щастя для друзів, нізвідки з’являється тутешній мешканець Бак – одноока войовнича, але добра ласка. Він отримав поранення від найбільшого хижака серед динозаврів – Руді, якому вибив зуба в одному з боїв та змайстрував з нього саморобного ножа. Бак стає справжнім керівником цієї неймовірної зграї. Він проведе їх через нелегкий шлях із страхітливими назвами та небезпечними пригодами, але встановлює правила, від яких Мені відверто не в захваті

Як Бак і обіцяв, він проводить їх шляхом, що зветься Джунглі Страждань. Тут велика квітка ловить Мені і Дієґо і ледь не були з’їденими, але Бак їх рятує. Тепер Мені сам розуміє, що без проводиря їм ніяк не обійтись, щоб зберегти своїх найближчих від небезпек. Наступна пригода чекала друзів в Ущелині Смерті. Застрягнувши на переправі в ущелині, половина зграї ледь не гине від отруйними випарами сміхотворних газів. Проте, Еллі встигає їх врятувати, в тому числі і свого проводиря.

При переході через Плити Зітхань стається те, чого Мені так давно чекав – у Еллі почались перейми. Та в цей же час починають обвалюватись скелі і зграя повинна розділитись на частини, щоби врятуватись і продовжити пошуки. Але на них нападають давні хижаки – гуалонги. Мені і Дієґо захищають Еллі, а решта вирушає на пошуки Сіда.

В той же час Сід збивається зі шляху і знаходить самого Руді, який його ледь не з’їв. Сід в пастці. Оточений лавою просто чекає на смерть, але тут на допомогу прилітають друзі, осідлавши птеранодона відбиваються від хижаків-переслідувачів і забирають його «на борт».

Вже із Сідом вони повертаються до решти зграї і застають їх із поповненням – дівчинкою на ім’я Персик. Спокійно повертаючись додому, на їхньому шляху раптово стає Руді. Своїми спільними діями Мені, Бак, Сід та Дієґо зв’язали гігантського динозавра, але Сід як завжди все зіпсував. Знову ледь не ставши закускою. його раптово рятує мама-тиранозавр і скидає Руді зі скелі.

Відбувається прощання Сіда зі «своїми» дітьми та їх мамою. Так само і Бак прощається зі своїм звичним життям і готується до виходу назовні. Проте, в останній момент чує рик Руді, а отже він живий і Бак хоче повернутись назад. Решта зграї щасливо повертається додому.

Бак вже осідлав свого ворога і продовжує свої пригоди джунглями

Впродовж усього мультфільму продовжується сюжетна лінія Скрета. Він і надалі женеться за омріяним жолудем. Та в підземеллі він зустрічає самку свого виду – Скретті. Тепер у нього двоякі почуття в середині. Він то «полює» на жолудь, то проводить час в романтичній обстановці із Скретті. Одного разу Скрет навіть рятує їй життя, після чого вони взаємно закохуються і забувають про той жолудь взагалі. Сімейний затишок вже майже створено, але тепер Скрету це вже зовсім не подобається. Він шалено нудьгує і трохи згодом таки втікає від своєї подруги на пошуки жолудя. Він знаходить жолудь, а Скретті знаходить його. Знову розпочинається боротьба за цей «жолудь розбрату» і під час боротьби Скрет опиняється назовні. Шикарне продовження попередніх серій. Цікавий, захоплюючий та інтригуючий сюжет не дасть занудьгувати нікому

.

Інформація про фільм Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: 20th Century Fox
Режисер: Карлос Салданьа
Основні актори: -

Фільм Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016