Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012)

Ice Age: Continental Drift
HD 1080p Постер до фільму Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012)

Дивитись онлайн українською Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012)

Новий мультфільм Blue Sky Studios є продовженням чудової серії Льодовиковий період. Вашій увазі Льодовиковий Період 4: Континентальний Дрейф онлайн українською мовою! Пригоди підземних джунглів давно позаду. За минулі сім років Персик виросла і починає своє молоде життя. Їй до безтями подобається молодий мамонт Ітан.

Мені, як завжди дбайливий батько. береже свою дочку від оточуючого світу не даючи їй вільно ступити ні кроку. Він забороняє їй гуляти з іншими мамонтами допізна і постійно встругає у їхню компанію і цим самим ганьбить її серед однолітків. Це, звісно ж, призводить до конфлікту між ними. Натомість Персик подобається кроту Луїсу, але Персик відноситься до нього як до найкращого друга. Тому у них тільки дружні стосунки.

Після тривалої розлуки, ще з першого Льодовикового періоду, до Сіда приїжджають родичі. Вони під приводом давно бажаної зустрічі та сімейного возз’єднання залишають йому надокучливу стару бабцю. Після цього знову зникають.

Скрет надалі живе одним жолудем. Цього разу він намагається заховати його в землю і тим самим розпочинає континентальний дрейф.

На невеликому клапті льоду в море викидає Мені, Дієґо та Сіда з бабцею і відрізає їх таким чином від усього населення. В останній момент Мені встигає повідомити рідним про місце майбутньої зустрічі(великий земляний міст) і наказав їм туди рухатись. Рухаючись все далі в океан, друзі намагаються повернутись назад, але тільки потрапляють в шторм і збиваються з курсу і безталанно вештаються водою. Згодом пірати беруть їх в полон на айсбергу на чолі з капітаном Гадом. Всі намагання капітана спрямовані на вербування полонених на своїх помічників, але все іде шкереберть і полонені руйнують корабель, рятуються на льодовому «міні-кораблі» та ще й рятують помічника капітана Гада - шаблезубу тигрицю Ширу.

Надалі дрейфуючи, вони причалюють до острова, про який дізнались в полоні як про шлях повернення додому. Тепер вже їхня полонянка Шира намагається втекти, але її зупиняє Дієґо і вона розповідає про небезпеку, яка на них чекає.

Заручившись підтримкою тутешніх жителів(даманів), частину яких взяв у рабство Гад, планують викрадення піратського корабля, щоб потрапити додому і звільнити піратських невільників. Шира звільняється з полону і біжить сповістити піратів про наявність на острові полонених. Та згодом вона таки стає на бік Дієґо і компанії і допомагає їм викрасти корабель, але сама не встигає втекти. Капітан Гад. запалений жагою помсти. швидко робить вже третій корабель і рушає в сторону втікачів. На кораблі Мені всі радіють перемозі, але Дієґо розуміє, що закоханий в Ширу і їхня розлука не дає йому спокою.

Надалі всі поринули у ностальгію за близькими і не помітили, як запливли до сирен і ледве від них врятувались.

Тим часом, всі тварини, які йшли до земляного мосту, побачили, що міст зруйнований, а сейсмічні поштовхи надалі розвалюють все довкола і створюють загальну небезпеку і паніку. Тим часом Мені з друзями причалив до континенту, але побачив там своїх рідних, яких Гад взяв у полон. Мені пропонує себе замість них, але Гад їх не відпускає. Тут з’являється Луїс і на мить зупиняє капітана. Зав’язується вирішальна битва. Під час подорожі морем бабця Сіда постійно підгодовувала кита, який дуже допомагав у битві і навіть врятував життя Мені. Після перемоги всі довкола розуміють, що колишнього дому вже не існує і вирішують податись на той самий острів, де викрали корабель капітана Гада. Тут починається нове життя: Мені дозволяє Персику жити своїм життям, а Дієґо з Широю стають закоханою парою. Так само Сід нарешті звільняє себе від обов’язків пережовувати їжу своїй бабуні і дарує їй вставну щелепу.

А капітан Гад потрапив у тенета Сирен і помирає. Але неварто забувати про Скрета. Пригоди жолудешукача прикрашають весь мультфільм. Після початку дрейфу континентів він на невеликій крижині мчить до найближчого острова. На дні океану біля острова він знаходить мапу з «білкоскарбами». Вирушивши на пошуки скарбу він знаходить омріяну Скретландію, в якій просто рай для Скрета і є безліч жолудів та осіб його виду, які займаються наукою та високою культурою. Ніщо не цікавить Скрета так, як найбільший жолудь Скретландії. Всі тутешні мешканці просять його покинути ці марні думки і заглибитись у високе, але Скрет не витримує і витягує його. Це спричиняє великий вир і знищує все довкола залишаючи Скрета наодинці серед неозорої пустелі.

Льодовиковий Період 4: Континентальний Дрейф онлайн українською мовою дійсно вартий для перегляду усім незалежно від віку.

Показати деталі фільму

Фільм Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (161,837 голосів)
Рейтинг: 8.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам