загрузка...

Фільм Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення (2016)

Ice Age: Collision Course
Постер до фільму Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення (2016)

У «Льодовиковий період 5» глядачі зможуть знову зустрітися з улюбленими героями. Події відбуваються після «Континентального дрейфу». Головна сюжетна лінія будується навколо мамонтеня Персика, дочки Менні і Еллі. Персик стає дорослою, самостійною і вже не так конфліктує з батьками, але батько як і раніше намагається вберегти її від всіх проблем. Пара закоханих шаблезубих тигрів Дієго і Шира продовжують будувати свої відносини, при цьому потрапляючи в нові смішні ситуації. Ну і звичайно не обійдеться без веселого, вічно невгамовного лінивця Сіда і його Бабусі. Сід буде намагатися налагодити зіпсовані відносини з родичами, які в минулих серіях постійно намагалися його позбутися, але зробити це йому буде дуже нелегко. Веселити глядачів буде і всім знайома божевільна саблезуба білка Скрет, якій все ніяк не вдається зловити свій нещасливий жолудь. Все це буде відбуватися на тлі нових метаморфоз Землі, але не дивлячись на всі зміни, герої мультфільму з оптимізмом дивляться у своє майбутнє!

Чи зможуть герої Льодовикового періоду подолати всі труднощі, врятувати в черговий раз свій світ, що змінюється і залишитися друзями?

Інформація про фільм Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Майк Трумейєр
Основні актори: Рей Романо, Джон Леґуізамо, Деніс Лірі, Мелісса Рауч, Квін Латіфа, Шонн Вільям Скотт, Джош Пек, Дженніфер Лопез, Саймон Пеґґ, Адам Дівайн

Фільм Льодовиковий період 5: Курс на зіткнення (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+41 -4 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам