загрузка...

Фільм Любий друг (2012)

Bel Ami
Постер до фільму Любий друг (2012)

Жорж Дюруа сповнений надій на світле майбутнє, його життя видається йому нікчемним, бо він не має доступу до спілкування з сильними світу цього, але от чи варто тільки обзавестися потрібними зв'язками і гроші, слава, успіх будуть забезпечені. Як це не дивно, приблизно так і відбувається: холодний і похмурий Париж перетворюється в щасливий сонячно-казковий Ріо-де-Жанейро, коли Дюруа отримує посаду в редакції місцевої газети. Але життя - це не суцільна розвага і одного разу великому шахраю доведеться платити за рахунками.

Богемне життя здається раєм для тих, хто не може собі дозволити запросити хоча б навіть привітатися з тими, чиє майбутнє оплачено на сто років вперед. Залишається тільки зітхати і мріяти про можливість хоч ненадовго влитися в світське суспільство. І коли такий шанс надається, то потрібно використовувати його на сто відсотків. Красень і ловелас Жорж Дюруа саме так і вчинив, коли приїхав до Парижа. Зовсім випадково для нього відкрилися двері в світ розкоші і грошей. Тепер можна дарувати свої посмішки розкішним красуням, насолоджуватися шампанським прямо з ранку і до світанку не прощатися зі світом пороку. Але якщо тебе лише впустили в прочинені двері, нелегко залишитися всередині і важливо пам'ятати про це. Колись все ж настане день, коли доля розставить все по своїх місцях.

Інформація про фільм Любий друг (2012)

Рік: 2012
Кіностудія: Protagonist Pictures
Режисер: Деклан Доннеллан, Нік Ормерод
Основні актори: Роберт-Патінсон, Ума-Турман Крістіна Річчі, Крістін Скотт-Томас, Колм Міні

Фільм Любий друг (2012) дивитись онлайн

Bel Ami

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам