загрузка...

Фільм Люди Ікс (2000)

X-Men
Постер до фільму Люди Ікс (2000)

Історія що розповідається у стрічці «Люди Ікс» - це розповідь про фантастичний світ, де у людей по всій планеті з’явилися різноманітні феноменальні здібності. Одним з таких людей є Логан, або, як його знають у світі мутантів, Росомаха. Довгі роки він подорожує по країні і приховує свої здібності до регенерації.

Крім того у нього в тілі схований сталевий скелет, який дозволяє йому з рук діставати гострі леза. У своїх пригодах він зустрівся з тендітною дівчиною Роуг, яка теж має свою здібність. Вона може витягнути з людини всю життєву силу, якщо її доторк буде тривати занадто довге. Внаслідок переслідувань зі сторони угрупування Магнето, обоє потрапляють у школу професора Чарльза Ксавьера.

У цьому місці геніальній вчений-мутант заснував навчальний заклад для людей з неймовірними здібностями. Логан відкрив для себе зовсім інший світ, зустрів прекрасну, хоч і зайняту, жінку і вступив у боротьбу за світ простих людей. Магнето уже довгий час виношував план за яким мутанти дадуть про себе знати усім жителям планети. Для цього йому потрібна Роуг, до якої Росомаха дуже прив’язався.

З цього моменту між двома різними поглядами командирів мутантів розгорілася битва на яку можна дивитися онлайн на даній сторінці.

Інформація про фільм Люди Ікс (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Браян Сінгер
Основні актори: Ієн-Маккеллен, Хю-Джекман, Холлі-Беррі Патрік Стюарт, Фамке Янссен, Джеймс Марсден, Анна Пакуін

Фільм Люди Ікс (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам