загрузка...

Фільм Люди Ікс 2 (2003)

X2
Постер до фільму Люди Ікс 2 (2003)

Друга частина історії про мутантів під назвою «Люди Ікс 2» починається з того, що Курт Вагнер зі здібністю телепортації нападає на президента у Білому Домі. Він спеціально зробив цю атаку невдалою, а потім безпечно зник. Про це дізналися у школі професора. Якраз в цей час вернувся з подорожі Рососмаха.

Почувши про ситуацію, він погоджується допомогти всім мутантам. Чарльз Ксавьер впевнений, що це робота Магнето, а тому вирішує знайти Вагнера, щоб про все дізнатися від нього. Тим часом полковник Страйкер, котрий ненавидить всіх людей зі здібностями зумів вмовити президента здійснити атаку на закриту школу.

Джин Грей відправилася у Бостон, щоб знайти Курта і дізнатися для чого було нападати на президента. Поки всі мутанти з основної команди були розпорошені, солдати напали на школу, а Страйкер найшов спосіб вмовити професора застосувати Церебро для пошуку і знищення інших мутантів. У цей час Магнето звільнили з його пластикової камери під землею.

Тепер у країні назріває війна між громадянами та мутантами. Ні одна зі сторін не бажає цього, однак відступати уже пізно. Варто скачати торрент фільму щоб дізнатися чим скінчиться глобальний конфлікт.

Інформація про фільм Люди Ікс 2 (2003)

Рік: 2003
Країна: США, Канада
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Браян Сінгер
Основні актори: Ієн-Маккеллен, Холлі-Беррі, Хю-Джекман Патрік Стюарт, Фамке Янссен, Джеймс Марсден, Анна Паквін, Ребекка Ромейн, Брюс Девісон, Браян Кокс, Алан Каммінґ, Аарон Стенфорд, Шон Ешмор

Фільм Люди Ікс 2 (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам