загрузка...

Фільм Люди Ікс: Остання битва (2006)

X-Men: The Last Stand
Постер до фільму Люди Ікс: Остання битва (2006)

Глядачі, що вирішать дивитися онлайн стрічку «Люди Ікс: Остання битва» матимуть змогу побачити вирішальну битву мутантів проти неочікуваного супротивника. Джин Грей внаслідок минулої битви проти Магнето була випадково вбита. Її коханий Циклоп ніяк не міг змиритися з цією втратою. Часто він відвідував могилу жінки і одного разу випадково зумів воскресити її.

Однак це вже не та любляча Джин котру він знав. В результаті смерті і оживлення вона отримала другу особистість – Темного Фенікса. Темна сторона цього мутанта володіє неймовірною силою. Ще в дитинстві вона відчувала в собі цю неймовірну міць, але професору вдалося заглушити її злу суть.

Тепер вона вирвалася на волю і зупинити її буде дуже не просто. Якщо Фенікс вивільнить всю силу, то на Землі не лишиться нічого живого. Люди Ікс намагаються завадити їй у цьому всіма своїми силами.

Команда Магнето переслідуючи власні інтереси старається заволодіти надзвичайним мутантом. Сили звичайних людей отримали наказ знищити всіх мутантів і армійські війська вже прибули в бойову зону. Тристороннє протистояння триває і хто лишиться переможцем можна буде дізнатися тільки після перегляду.

Інформація про фільм Люди Ікс: Остання битва (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Бретт Ретнер
Основні актори: Ієн-Маккеллен, Холлі-Беррі, Хю-Джекман Патрік Стюарт, Фамке Янссен, Браян Кокс, Анна Паквін, Джеймс Марсден

Фільм Люди Ікс: Остання битва (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам