загрузка...

Фільм Люди Ікс: Перший клас (2011)

X-Men: First Class
Постер до фільму Люди Ікс: Перший клас (2011)

Кожна історія має свій початок і кінець незалежно від того чи хороший буде результат. Це саме стосується нового покоління мутанті на чолі з професором Ксав’єром. Стрічка «Люди Iкс: Перший клас» варто дивитися онлайн заради того, щоб побачити історію мутантів з іншого боку. Сюжет розвивається у часи Холодної війни. Між СРСР І США назріває справжній конфлікт, який може легко вилитися у третю світову війну.

Чарльз Ксав’єр і Ерік Леншер всього лиш молоді мутанти які разом проводять свої будні. Вони стараються навчитися контролювати сили на дивлячись на те, що світ зовсім не сприймає людей з надзвичайними здібностями.

У Чарльза є декілька друзів мутантів, які разом з ним живуть у великому маєтку. Коли почалися перші перепалки між двома державами, сенатор Шоу вирішив зробити вплив на рішення президента Кеннеді. На підводному човні він разом з вірними людьми переправляє ракети на Кубу звідки завдасть першого удару по обом сторонам.

Команда мутантів розкриває цей план і намагається всякими способами завадити здійсненню цих зловісних намірів. Варто скачати торрент даного фільму щоб побачити як складеться доля першого покоління мутантів і який вибір зробить кожен з них.

Інформація про фільм Люди Ікс: Перший клас (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Меттью Вон
Основні актори: Джеймс-Мак-Евой, Дженніфер-Лоуренс Майкл Фассбендер, Зої Кравіц, Кевін Бейкон, Калеб Лендрі Джонс, Ніколас Голт, Лукас Тілл, Джейсон Флемінг, Дженьюері Джонс

Фільм Люди Ікс: Перший клас (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам