загрузка...

Фільм Люди Iкс: Росомаха (2009)

X-Men Origins: Wolverine
Постер до фільму Люди Iкс: Росомаха (2009)

Світ мутантів бере свій початок ще у 19 столітті. Саме тоді і появилися на світ самі сильні люди зі здібностями про що і розповідається у стрічці «Люди Iкс: Росомаха». Головний герой Джеймс Логан був звичайним солдатом, однак його батько був у тісних зв’язках з мутантами. Над ними ставили досліди у закритих лабораторіях, а син про це не знав. Сам персонаж у часи періоду великих війн став учасником загону спеціального призначення який складався тільки з людей що мали надзвичайні здібності. Їх посилали на самі небезпечні завдання, де інші воїни точно би зустріли смерть. Однак вони завжди добивалися поставленої цілі.

Після закінчення військових дій загін розформували, а Джеймс Логан знайшов справжнє кохання і поселився далеко від усього цивілізованого світу. Одного прекрасного дня минуле в обличчі майора Уільяма Страйкера заглянуло в будинок героя. Він розповів, що багатьох членів минулої команди вбили і черга дійшла до Джеймса. Щоб вияснити всю правду він згоджується на експеримент по встановленню спеціального скелету в своє тіло.

Операція пройшла не зовсім успішно і Логан втратив велику частину памяті. Через деякий час від других мутантів Росомаха дізнався, що став жертвою великого обману. Тепер настав час справжньої помсти. Варто скачати торрент стрічки, щоб подивитися чим кінчиться кривавий шлях героя.

Інформація про фільм Люди Iкс: Росомаха (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Гевін Худ
Основні актори: Райан-Рейнольдс, Хю-Джекман Лів Шрайбер, Денні Х'юстон, Уіл Ай Ем, Лінн Колінз, Кевін Дюран, Домінік Монахен, Тейлор Кітч, Даніель Хенні, Скотт Едкінс, Тім Пакок, Джулія Блейк, Макс Каллен, Трой Сайван, Майкл - Джеймс Олсен, Пітер О`Браєн, Аарон Джеффрі, Еліс Паркінсон, Філіп А. Паттерсон, Ентоні Гі

Фільм Люди Iкс: Росомаха (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам