загрузка...

Фільм Людина – швейцарський ніж (2016)

Swiss Army Man
Постер до фільму Людина – швейцарський ніж (2016)

Герой фільму «Людина-швейцарський ніж» на ім'я Хенк провів достатньо часу на безлюдному острові, щоб остаточно втратити віру знову повернутися додому. У момент, коли герой від безнадії хотів звести рахунки з життям, повісившись, він побачив на березі труп, якого прибило припливом.

Вивчивши знахідку, Хенк зрозумів, що мрець, прозваний ним Менні, виділяє таку кількість газу, що його можна використовувати для пересування по воді. Однак перетнути океан з Менні замість мотора - тільки півсправи, тепер ще треба вийти до людей і не померти по дорозі.

І тут Хенк з'ясовує, що трупа є ще багато «фокусів» та «умінь» в запасі. Тягаючи за собою мерця, спритний хлопець знаходить все нові застосування холодного і безмовного приятеля, який, як іноді здається, навіть вміє говорити і мислити.

Мета Хенка - побачити кохану, а все інше - лише прагнення до цієї мети. Але несподівано подорож в компанії Менні стає настільки неймовірною, що вже не розглядається Хенком, як щось незначне...

Сюжет фільму "Людина – швейцарський ніж"

Молодий чоловік застряг на безлюдному острові. Зневірившись від нестачі їжі і нудьги, він вирішує закінчити життя самогубством, повісившись. Однак в останній момент він помічає тіло, яке виносить на берег. Герой підбігає до тіла хлопця і намагається допомогти йому, але швидко розуміє, що той мертвий. Тоді він повертається до своєї мотузки, бажаючи закінчити розпочате, але раптом помічає, що труп продовжує випускати гази. Побачивши це, хлопець швидко біжить до нього, сідає на труп і за допомогою сили його газів починає плисти через океан. Він прокидається на березі і розуміє, що дістався до великої землі. Тепер йому залишилося лише дістатися до людей, так як телефон тут все ще не ловить. Герой бере труп, який врятував його життя, з собою і направляється вглиб лісу, де незабаром зупиняється в печері на нічліг.

Вранці герой зауважує єнота, який починає обгризати обличчя трупа і біжить за ним, сподіваючись зловити, але безуспішно. Потім хлопець вирішує відправитися в дорогу, вже один, але зауважує, що у трупа з рота тече вода, причому питна. Герой починає пити її, а незабаром починає розмову з трупом, який виявляється живим і повідомляє, що його звуть Менні. Сам хлопець представляється йому Хенком. Після цього Хенк намагається зробити все можливе, щоб відновити пам'ять Менні, який абсолютно нічого не пам'ятає, але виходить у нього не дуже добре. Коли Хенк починає пояснювати своєму новому другові, що таке стосунки з дівчатами, то у мерця з'являється ерекція. Якимось чином Хенкс розуміє, що напрямок його пеніса показує дорогу додому і вони вирушають в дорогу.

По дорозі герої дізнаються багато нового один про одного, а Хенк розуміє, що Менні можна використовувати для безлічі речей, які допоможуть йому дістатися додому. З його допомогою можна полювати, розводити багаття і рубати дрова, причому, чим більше Менні згадує про себе, тим більше функцій може виконувати. Незабаром Менні помічає телефон, який випав з кишені Хенка, на заставці якого зображена гарна дівчина. Менні тут же закохується в неї і вирішує, що це його телефон, а на фотографії його дівчина Сара. Хенк вирішує не говорити правду другу, так як це допоможе йому швидше відновити свою пам'ять.

Потім Хенк навіть переодягається Сарою і зображує сцену в автобусі, де вона нібито зустрілася з Менні, щоб пробудити в останньому почуття. Тоді Менні дійсно стає повним бажання повернутися додому, щоб знову побачити Сару. Проходить ще якийсь час у дорозі і Хенк все-таки повідомляє товаришу правду, що це його телефон, а Сара - це дівчина, яку він щодня бачив в автобусі, але так і не набрався сміливості заговорити, тому просто сфотографував її . Незважаючи на це Менні все-таки відводить свого друга до її дому, проте Хенку не вистачає сміливості заговорити з нею. Між героями зав'язується бійка, і дівчина виходить з дому, щоб з'ясувати, що сталося, а потім викликає допомогу.

Коли приїжджає поліція, то повідомляє, що трупу Менні близько двох тижнів і він, швидше за все зістрибнув з моста, так як такі тіла постійно викидає на берег. Поліція знаходить телефон і бачить фотографію дівчини на ньому. Це викликає купу запитань і Хенк повідомляє дівчині правду. Після цього він бере труп і разом з ним біжить в ліс. Поліцейські йдуть слідом і незабаром знаходять притулок героя, де він весь цей час жив і відтворював зустріч з дівчиною в автобусі. Хенк встигає добігти до узбережжя, де його затримує поліція. А Менні за допомогою своїх газів знову відпливає у відкритий океан.

Інформація про фільм Людина – швейцарський ніж (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Blackbird, Cold Iron Pictures, Prettybird, Tadmor
Режисер: Ден Кван, Деніел Шайнерт
Основні актори: Деніел-Редкліфф Пол Дано, Мері Елізабет Уінстед, Енді Халл, Маріка Кастіл, Річард Гросс, Тімоті Йоліх, Аарон Маршалл, Антонія Ріберо

Фільм Людина – швейцарський ніж (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 -10 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам