Фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Madagascar: Escape 2 Africa
Постер до фільму Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Чергова порція дивовижних пригод четвірки нерозлучних друзів, що вирішили докорінно змінити своє життя й вирвалися з золотих лещат нью-йоркського зоопарку, де на них чекало сите існування аж до кінця їх днів. Натомість вони вибрали вільне й нічим не обмежене життя та подалися до Африки, на прекрасний острів Мадагаскар. Але реальність виявилася зовсім не такою райдужною, як вони уявляли. Вам достатньо скачати торрент, щоб переконатися у цьому самим.

Життя, повне усіляких небезпек, позбавлене будь-якого комфорту, в якому доводиться змагатися за право свого існування, швидко набридло зніженим тваринам. Тому вони твердо вирішили повернутися до такого рідного зоопарку у Нью-Йорку. Для цього вони лагодять свій наполовину зруйнований літак та відправляються до своєї домівки. Але вони забули про одну важливу річ: щоб літак долетів до Америки, потрібно чимало палива, якого в них немає.

Тому трапляється те, що й мало трапитися у цьому випадку: паливо закінчується у дорозі, і літак зазнає аварії прямо посеред диких африканських джунглів.

Такий перебіг подій зовсім не входив до планів дружньої четвірки, але вони, безперечно, зможуть знайти вирішення будь-якої проблеми. За кумедними, а подекуди й по-справжньому небезпечними пригодами невгамовних друзів ви маєте змогу дивитись онлайн на нашому сайті.

Інформація про фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks SKG
Режисер: Том МакГрат, Ерік Дарнелл
Основні актори: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Саша Барон Коен, Седрік «Розважач», Енді Ріхтер, Берні Мак, Алек Болдуін, Шеррі Шеперд

Фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016