загрузка...

Фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Madagascar: Escape 2 Africa
Постер до фільму Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Чергова порція дивовижних пригод четвірки нерозлучних друзів, що вирішили докорінно змінити своє життя й вирвалися з золотих лещат нью-йоркського зоопарку, де на них чекало сите існування аж до кінця їх днів. Натомість вони вибрали вільне й нічим не обмежене життя та подалися до Африки, на прекрасний острів Мадагаскар. Але реальність виявилася зовсім не такою райдужною, як вони уявляли. Вам достатньо скачати торрент, щоб переконатися у цьому самим.

Життя, повне усіляких небезпек, позбавлене будь-якого комфорту, в якому доводиться змагатися за право свого існування, швидко набридло зніженим тваринам. Тому вони твердо вирішили повернутися до такого рідного зоопарку у Нью-Йорку. Для цього вони лагодять свій наполовину зруйнований літак та відправляються до своєї домівки. Але вони забули про одну важливу річ: щоб літак долетів до Америки, потрібно чимало палива, якого в них немає.

Тому трапляється те, що й мало трапитися у цьому випадку: паливо закінчується у дорозі, і літак зазнає аварії прямо посеред диких африканських джунглів.

Такий перебіг подій зовсім не входив до планів дружньої четвірки, але вони, безперечно, зможуть знайти вирішення будь-якої проблеми. За кумедними, а подекуди й по-справжньому небезпечними пригодами невгамовних друзів ви маєте змогу дивитись онлайн на нашому сайті.

Інформація про фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Том МакГрат, Ерік Дарнелл
Основні актори: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Саша Барон Коен, Седрік «Розважач», Енді Ріхтер, Берні Мак, Алек Болдуін, Шеррі Шеперд

Фільм Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам