загрузка...

Фільм Майстер Тай-цзи (2013)

Man of Tai Chi
Постер до фільму Майстер Тай-цзи (2013)

Короткий опис до фільму "Майстер Тай-цзи"

Представляємо вашій увазі і рекомендуємо дивитися онлайн дебютну режисерську роботу Кіану Рівза - драматичний бойовик «Майстер Тай-цзи». На цей фільм варто звернути увагу шанувальникам не тільки Рівза, а й східних єдиноборств. Сам Кіану грає у головній ролі, а його партнерами по знімальному майданчику стали Іко Ювайс, знайомий глядачам за популярним азіатським бойовиком «Рейд», Саймон Ям («Іп Мен», «Куля в голові») і каскадер Тайгер Ху Чен, який вже працював з Рівзом в «Матриці». Дія фільму починається в Пекіні. Молодий чоловік на ім'я Чень Лін-Ху і на прізвисько Тайгер веде подвійне життя: вдень він заробляє на хліб в кур'єрській службі, а вечорами перетворюється в майстра бойових мистецтв Чень, слідує філософії Тай-цзи і готується взяти участь в змаганнях. Тим часом власник підпільного бійцівського клубу шукає нову зірку для своїх шоу. Йому потрібне видовище, а Чень дуже потрібні гроші.

Розширений опис до фільму "Майстер Тай-цзи"

Тайгер Чень - єдиний учень майстра Тай-цзи Янга. Майстер прищеплює Тайгеру філософські аспекти бойового мистецтва. Тайгер амбітний і горить бажанням фізично довести ефективність свого бою. Він бере участь в місцевому конкурсі Вулін.

Тим часом, офіцер Сан-Джі Цзин Ши веде розслідування щодо Security System Alliance (SSA), фірми, що належить Донаку Марку. За його даними, компанія веде нелегальні бої. Поліцейський продовжує свою справу, але незабаром відомство закриває його через брак доказів. Офіцер таємно продовжує розслідування.

Донака шукає нового бійця-вбивцю і цікавиться виступами Тайгера. Він посилає йому пропозицію працювати в SSA. Тайгер проходить всі випробування. Донака пропонує йому боротися заради грошей, але Тайгер відмовляється.

Правоохоронці приходять до храму майстра Янга і оголошують, що будинок небезпечний. Майстра виселяють, щоб зруйнувати храм.

Тайгер просить допомоги у офіцера Ши, який заявляє про те, що будівля історична, зносити її не можна. Тепер храму потрібен ремонт. Тайгер погоджується на пропозицію Донакі. Після кількох битв Тайгер заробляє достатньо грошей для ремонту храму і кидає Донаку. Майстер Янг зауважує, що Тайгер став зліший.

На черговому конкурсі Вулін Тайгер жорстоко ранить суперника. Його дискваліфікують. Майстер Янг хоче, щоб учень повернувся на шлях миру. Але Тайгер дуже агресивний. Незабаром він дізнається, що його прохання про те, щоб зберегти за храмом статус історичної будівлі, відхилено. Причиною стало жорстоке поводження Тайгера на конкурсі.

Тайгер відчуває себе нещасним і просить Донаку дати йому ще пару боїв. Тайгер повинен боротися з Урі Романовим, який є вбивцею-найманцем. Тайгер швидко перемагає його, але відмовляється його вбивати. Навіть коли Донака наказує йому. Тайгер вирішує звернутися в поліцію. Тайгер бореться з Санджай, але ухиляється від його ударів, вигукуючи свою відмову битися. У цей момент приходить поліція і всіх заарештовує, але Донака втікає.

Тайгер йде в храм, де його чекає Донака для фінального бою. Донака завдає удару Тайгеру ножем в живіт і Тайгер звільняє свою внутрішню енергію, щоб відштовхнути Донаку. Донака гине через внутрішню кровотечу. Через деякий час Тайгер відновлює свої відносини з благородними бійцями. Він має намір відкрити свою школу тай-цзи. Храм врятований.

Інформація про фільм Майстер Тай-цзи (2013)

Рік: 2013
Жанр: Екшн, Драма
Кіностудія: China Film Group, Company Films, Dalian Wanda Group
Режисер: Кіану Рівз
Основні актори: Кіану-Рівз Тайґер Чен / Tiger Chen, Карен Мок / Karen Mok, Саймон Ям / Simon Yam, Майкл Чан / Michael Chan, Цин Є / Qing Ye, Ю Хай / Yu Hai

Фільм Майстер Тай-цзи (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам