загрузка...

Серіал Майстри жахів (всі серії) (2006-2007)

Masters of Horror
Постер до серіалуМайстри жахів (всі серії) (2006-2007)

Серіал "Майстри жахів" повністю відповідає назві. Всі епізоди - це моторошні історії, переповнені кровопролиттями, вбивствами, божевільними ідеями хворої уяви і незвіданими чудовиськами. Кожна частина - це робота одного режисера, тому кожна серія абсолютно не має нічого спільного з іншими.

Спочатку юний син перериває життя своїх батьків, він марить надією знайти нове життя. Результат виявився непередбачуваним, зло яке вирвалося в дитячому віці, не зникло. Через декілька років воно вирвалося знову. В іншій серії молодий юнак одержимий ідеєю створити нового Франкенштейна. Численні копіткі досліди провалилися. Одного разу, коли хлопець забрів у гущавину лісу, на його очах старенький дідусь воскрешає собаку. Страшні думки знову з'являються в хворій уяві.

Божевільний студент готовий відновити свої роботи. Два маніяка не змогли поділити жертву. Кожен хотів вдатися до тортур, не змінюючи сценарій. Дивовижний випадок, жертві випадає унікальний шанс змінити свою долю, скориставшись суперечкою між катами. Сорокарічний маніяк тішить себе думкою створити сім'ю, тільки всі члени повинні бути зроблені з кісток трупів. Нелюд спеціально для цих цілей викрадає людей, в подальшому з їхніх тіл готує матеріал для свого сімейства. Мертві тіла поміщаються в кислоту і після обробки маніяк виліплює з останків своїх нових родичів.

Альтернативний опис:

Ні, цього разу ви не побачите нудних і одноманітних історій про якогось лиходія або божевільну сімейку. Дозвольте представити вам збірку від різних, але знаменитих режисерів - справжніх майстрів по створенню трилерів. На зйомки кожної серії спонсорами виділялося до 4 мільйонів, а це означає, що глядачі зможуть насолодитися крутими спецефектами і захоплюючими сюжетними лініями.

Кожна серія хороша по-своєму. Хтось попався в лапи маніякова і спробує поборотися з ним в поодинці, застосовуючи всі навички спілкування з поганими людьми. А комусь випаде розгрібати кашу, заварену потойбічними силами. Не побоялись режисери заглянути і в майбутнє: ядерна війна представлена як жахливий наслідок рук людини. Чи залишився хтось при здоровому глузді і як врятувалися герої - дізнаєтеся в одному з епізодів захоплюючого серіалу. Знайдуться і історії з минулого: порочні жінки і юні студенти потрапляють в неприємні і містичні ситуації - і все через витівки темних сил.

Дітлахи-вбивці, божевільні лесбіянки, молодята - маніяки, гігантські комахи і тварини, дияволи і біси і, що протистоять їм, сміливі та відважні люди - дивіться історії, розказані майстрами жахів.

Інформація про серіал Майстри жахів (всі серії) (2006-2007)

Жанр: Жахи
Країна: Японія, Канада, США
Кіностудія: IDT Entertainment,Industry Entertainment,Nice Guy Productions
Актори: Карен Остін, Дж. Вінстон Керролл, Міхо Нінагава, Ентоні Гаррісон, Анджела Кейс, Хуан Карлос Веліса, Брі Тернер, Енгус Скрімм, Джон ДеСантіс

Серіал Майстри жахів (всі серії) (2006-2007) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+6 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам