Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Малюк (1921)

The Kid
360p Постер до фільму Малюк (1921)

Дивитись онлайн українською Малюк (1921)

Бідна самотня жінка підкидає немовля в розкішний автомобіль, припаркований біля особняка. Що відчувала вона тоді? Можливо, якби злиденна героїня знала, що її синок не потрапить до багатих батьків, а буде знайдений на дорозі склярем, то вона б не розлучилася з дитиною. Бродяга, проходячи повз, побачив немовля і не зміг не підібрати його. Після невдалих спроб прилаштувати хлопчика в забезпечену сім'ю чоловік вирішує взяти його в своє нехитре житло - комірчину. Що доля обіцяє Малюкові і Бродязі?

Сюжет фільму "Малюк"

Бідна мати-одиначка, мріючи, щоб її дитина росла у благополучній і забезпеченої сім'ї, підкидає сина на заднє сидіння дорогого автомобіля. Машину викрадають зловмисники, які залишають хлопчика на дорозі, де його знаходить чоловік, що проходить повз. Бродяга намагається прилаштувати хлопчика до хороших батьків, але у нього нічого не виходить. Герой залишає Малюка у себе.

Минуло п'ять років. Прийомний батько і дитина намагаються спільними зусиллями заробити на прожиток. Постійні бійки з жебраками за шматок хліба, втеча від правоохоронців - таке життя Волоцюги і хлопчика. Але герої не сумують.

Коли Малюк захворів, Чарлі запросив доктора, який дізнавшись, що знайдена дитина не всиновлена ​​склярем, повідомив про це владі. Дитину забирають в притулок, але прийомному батьку вдається її викрасти. Бродяга ховається з ним в нічліжці.

Мама хлопчика, що стала відомою актрисою, розміщує оголошення про зникнення сина, обіцяючи нагороду. Господар закладу, викравши Малюка, передає його поліцейським...

Показати деталі фільму

Фільм Малюк (1921) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (82,447 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам