Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мандрівний замок Хаула / Замок-мандрівник (2004)

Howl's Moving Castle / Hauru no Ugoku Shiro
HD 720p Постер до фільму Мандрівний замок Хаула / Замок-мандрівник (2004)

Дивитись онлайн українською Мандрівний замок Хаула / Замок-мандрівник (2004)

У паралельному світі, де магія так само реальна, як фізика або хімія, живе юна дівчинка на ім'я Софі. Вона робить капелюшки і наділяє їх душею, такий у неї талант. Дівчина думає, що так і просидить за своїми творіннями все життя, однак, доля підготувала їй інший шлях. У містечку з'являється дивний Ходячий замок і всього лише перекинувшись парочкою слів з його власником Хаула, героїня накликає на себе страшне закляття старості. Чи вдасться юній леді повернутися в нормальний стан, не знає ніхто, так як навіть та, що наклала його, не уявляє, як його зняти.

Сюжет мультфільму "Мандрівний замок"

Паралельний Всесвіт, приблизно дев'ятнадцяте століття, світ повний магії і чудес, вабить і кличе. Скромна дівчина Софі робить капелюшки, які, через свій унікальнийо талант, наділяє справжньою живою душею. В її житті все тихо, спокійно і сумно, поки в місті не з'являється дивна будівля - Ходячий замок, який більше схожий на жахливу хатинку баби-яги. Але живе в ньому зовсім не бабуся з кістяною ногою, а молодий, привабливий хлопець Хаул, разом зі своїми підопічними - демоном Кальцифером і учнем.

Одного разу власник замку виручає Софі з халепи і вона закохується в нього, проте зла і ревнива Відьма пустки, яка теж любить Хаула, перетворює молоду дівчину в зморшкувату стару. Зруйнувати закляття не виходить і героїня поселяється в ходячому замку, допомагаючи його власнику по господарству. Причому і сама відьма не в силах вирішити проблему.

Згодом з'ясовується, що закляття тут лежать майже на всіх і щоб подолати, їм доведеться не солодко. Зрозуміло, що друзів не лякають труднощі, тому пригоди відбуваються одна за одною. Виявляється, що «воду каламутила» Лілі Ангоріан, до якої і залицявся Хаул і вона зовсім не людина, а болотний демон. Дівчина збиралася створити ідеального гомункула і використовувати його в якості своєї маріонетки, посадивши на престол. Розгадавши загадку, вдалося зруйнувати чари, а Софі і Хаул, які зрозуміли, що кохають одне одного, вирушили назустріч новим пригодам.

Показати деталі фільму

Фільм Мандрівний замок Хаула / Замок-мандрівник (2004) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (244,237 голосів)
Рейтинг: 8.6/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам