загрузка...

Фільм МегаЗаводи (1-6 сезон) (2006-2012)

MegaFactories / Ultimate Factories
Постер до фільму МегаЗаводи (1-6 сезон) (2006-2012)

Документальний фільм «Мегазаводи» розповідає про унікальний інноваційний продукт, створений понад століття тому. Йдеться про швейцарський армійський ніж - найвідоміший і найбільш популярний багатофункціональний інструмент, вироблений на заводі «Вікторінокс» в швейцарському містечку Ібах.

Родоначальником компанії став Карл Ельзенер, який в 1884 році відкрив підприємство з виготовлення столових приладів. Через кілька років він стає постачальником ножів для армії Швейцарії і через деякий час отримує патент на швейцарський офіцерський ніж. З того моменту на цьому прославленому ножі з'явилася емблема у вигляді хреста на тлі щита, подібна гербу держави. У 1921 році компанія отримує назву Вікторінокс, в основі якого лежить ім'я матері Ельзенара - Вікторії, а друга частина в перекладі означає «нержавіючий».

Зараз швейцарський армійський ніж - основний продукт компанії «Вікторінокс» і результат багаторічних інновацій. Цей ніж популярний як серед скаутів, так і серед президентів. Ніж входить в обов'язкове спорядження астронавтів NASA. Багатофункціональність цього ножа вражає. Популярний серед покупців ніж має близько 33 функцій, які можуть стати в нагоді його власнику в будь-яких екстремальних ситуаціях...

Інформація про фільм МегаЗаводи (1-6 сезон) (2006-2012)

Рік: 2012
Країна:
Кіностудія: National-Geographic
Режисер:
Основні актори:

Фільм МегаЗаводи (1-6 сезон) (2006-2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам