загрузка...

Фільм Мементо / Пам'ятай (2000)

Memento
Постер до фільму Мементо / Пам'ятай (2000)

В основу психологічного трилера Крістофера Нолана ліг твір Джонатана Нолана, брата режисера. Оригінальна назва оповідання - Memento mori (в перекладі з латині «пам'ятай про смерть») скоротилася до першого слава і цього виявилося досить, щоб відобразити суть того неймовірно заплутаного клубка подій, який належить розплутати головному герою, втіленого на екрані Гаєм Пірсом. У картині також блиснула витончена Трініті - Керрі-Енн Мосс.

Ти прокидаєшся. Незнайома кімната. Туман в голові. Думок немає. Дзвонить телефон. Голос у трубці, чий він? Татуювання на твоєму тілі, ти не можеш пригадати, де, коли, а головне, навіщо їх зробив. Вчитуючись у слова, ти приходиш в жах, намагаєшся знайти підтвердження їм у своїй голові, але марно: ти пам'ятаєш тільки Зараз. Але не вірити тому, що вбито голкою, ти не в силах. Пошук правди - хай навіть десятихвилинними перебіжками, в постійному сумніві, хто друг, а хто ворог - стає сенсом існування. До чого призведуть пошуки, можна дивитися онлайн в трилері «Пам'ятай».

Фільм умовно розділений на дві сюжетні лінії: чорно-білу і кольорову. Перша розповідає про події минулого, а друга про сьогодення. Це дозволяє глядачеві скласти кінцеву картину і зібрати історію воєдино. Леонард Шелбі працює в страховій компанії. Він береться за розслідування справи Семмі Дженкінса, який страждає на рідкісну форму втрати пам'яті. Герою необхідно довести, що стан хлопця пов'язаний не з фізичною травмою, а з психологічною. Це дозволить компанії не виплачувати компенсацію. Леонард успішно справляється із завданням і його підвищують на посаді. Одного разу серед ночі в будинок страхового агента проникають невідомі. Вони ґвалтують дружину героя і позбавляють її життя. Одного з них Шелбі вбиває, але від другого отримує сильний удар по голові. Через отримане поранення він втрачає довготривалу пам'ять. Леонард прокидається в готельному номері, він не пам'ятає про те, як туди потрапив. Дзвонить телефон... Невідомий починає з ним розмовляти про історію Семмі Дженкіс. Виявляється, дружина хлопця повірила в можливість лікування чоловіка. Будучи діабетиком, вона спеціально перевела стрілки годинника. Її чоловік вколов їй кілька уколів поспіль, в результаті чого та померла від передозування, а Семмі відправився в лікарню.

Леонард розповідає таємничому незнайомцеві про загибель своєї дружини, а також про свої плани помститися за її смерть. Для того, щоб зберігати спогади, він все фотографує на камеру, пише на зображеннях замітки, а найважливішу інформацію залишає на тілі у вигляді татуювань. Людина на іншому кінці дроту дає герою наводку на вбивцю його дружини. Леонард знаходить його і позбавляє життя, але він помстився не тому.

Інформація про фільм Мементо / Пам'ятай (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Newmarket Capital Group, Team Todd, I Remember Productions
Основні актори: Ґай Пірс, Керрі-Енн Мосс, Джо Пантольяно, Марк Бун Джуніор, Расс Феґалі, Джоржа Фокс, Стівен Тоболовскі, Гарріет Сенсом Гарріс, Томас Леннон, Каллум Кіт Ренні

Фільм Мементо / Пам'ятай (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам