загрузка...

Фільм Механічний апельсин (1971)

A Clockwork Orange
Постер до фільму Механічний апельсин (1971)

Дія картини розгортається в недалекому майбутньому Британії. Головний герой - молодий чоловік на ім'я Алекс. Це досить неординарна особистість. Жорстокий меломан, а саме цінитель музики Бетховена, Алекс очолює банду з чотирьох чоловік. Вони грабують людей, вриваючись в їх будинки, б'ють британських жителів, особливо бездомних, гвалтують жінок, влаштовують бійки прямо на вулицях. Одного разу Алекс переходить межу і здійснює вбивство. Друзі його зраджують і хлопець опиняється за гратами.

Тюремні стіни зводять з розуму головного героя і він погоджується на участь в експерименті, за умовами якого він повинен пройти спеціальне лікування, після чого буде випущений на свободу. Після вдало проведеного експерименту Алекс опиняється на рідних вулицях, але вже зовсім інший. Тепер, як тільки він відчуває порив до насильницьких дій, у нього відразу ж з'являється жахлива нудота, яку просто неможливо терпіти.

Таким чином, Алекс відволікається від своїх жорстоких думок. Те ж саме відбувається, якщо хлопець чує раніше обожнювану ним Дев'яту симфонію Бетховена. У процесі лікування проявився побічний ефект і тепер улюблена музика викликає страшні муки. Нездатний займатися колишніми справами, він виявляється абсолютно безпорадним.

Цим користуються його минулі жертви, які всіляко знущаються над ним. Одного разу Алекс не витримує і вирішує накласти на себе руки. На диво всім, він залишається живий. Він знову змінюється, ось тільки в який бік?

Інформація про фільм Механічний апельсин (1971)

Рік: 1971
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Стенлі-Кубрик
Основні актори: Малкольм МакДавелл, Варрен Кларк, Майкл Бейтс, Джеймс Маркус, Майкл Тарн, Патрік Меджі

Фільм Механічний апельсин (1971) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам