Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мій сусід Тоторо (1988)

Tonari no Totoro / となりのトトロ / My Neighbor Totoro
360p Постер до фільму Мій сусід Тоторо (1988)

Дивитись онлайн українською Мій сусід Тоторо (1988)

Рідні сестрички Мей і Сацукі разом з батьком переїжджають в старий заміський будиночок. Життя в селі підготувало для маленьких героїнь безліч неймовірних сюрпризів. Ледве встигнувши переступити поріг житла, дівчатка починають підозрювати, що в його стінах водиться привид. Але головне відкриття чекало їх через кілька днів після переселення на нове місце: спочатку п'ятирічна Мей, а слідом за нею і дев'ятирічна Сацукі, стикаються з справжнім духом лісу Тоторо, вхід у володіння якого знаходиться всього в декількох метрах від їхнього будинку.

Сюжет мультфільму "Мій сусід Тоторо"

Сестрички Мей і Сацуки з татом переселилися в сільський будинок. Їх мама в цей час знаходиться в лікарні. Поки її немає, всі турботи про сім'ю лягли на плечі батька. Дев'ятирічна Сацукі розуміє, наскільки йому важко, тому вона займається приготуванням їжі та доглядає за молодшою сестрою Мей. Ледь переступивши поріг дому, дівчатка стали досліджувати кожен його куточок. Їх здивувало, що підлоги кімнат засипані жолудями, а на стінах з'являються незрозумілі темні плями. Сестри здогадалися: в старому будинку водяться привиди.

Одного разу п'ятирічна Мей гуляла у дворі. Помітивши в траві двох дивних створінь, вона пішла за ними і опинилася в прихованому за кущами тунелі. Мей полізла в нього і потрапила на галявину, в центрі якої спало величезна сіре чудовисько. Це був Тоторо - дух лісу. Він непомітно приспав гостю і зник. Сацукі стала розшукувати сестричку і помітила її капелюшок біля зелених насаджень. Позаду них виявився тунель. Пройшовши такий же шлях, як і Мей, вона знайшла дитину сплячою на галявині. Прокинувшись, дівчинка розповіла Сацукі про зустріч з Тоторо.

Старша сестра познайомилася з духом пізніше. Чекаючи на зупинці батька, вона помітила біля себе величезне чудовисько. Йшов дощ і Сацукі дала йому парасольку. Тоторо взяв її, сів у схожий на кота автобус (котобус) і поїхав.

Мати дівчатка чекали з лікарні в суботу. Але напередодні прийшла телеграма, де повідомлялося, що вона не приїде. Мей вирішила сама піти до мами і заблукала. Сацукі безрезультатно шукала сестру, а потім згадала про Тоторо. Прибігши до нього, вона попросила допомоги. Лісовий дух зглянувся над дівчинкою і посадив її в котобус. Швидкий транспорт блискавично об'їхав місцевість і знайшов загублену Мей. У фіналі мультфільму чарівний автобус відвіз сестер до мами в лікарню і ті переконалися, що вона скоро одужає.

Показати деталі фільму

Фільм Мій сусід Тоторо (1988) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (201,713 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам