загрузка...

Фільм Мілина (2016)

The Shallows
Постер до фільму Мілина (2016)

Тільки уявіть собі, як це - опинитися на самоті посеред океану. Уявити таке дуже важко. Але ось пережити все це ще складніше. Особливо жахливо все стає, коли навколо вас починають кружляти акули.

Відомо, що якщо акула визначила для себе мету, то тепер вона не піде геть просто так. Від цього стає ще страшніше. Саме така страшна історія сталася з головною героїнею цієї картини. В силу обставин, вона залишилася зовсім одна і тепер їй належить складне випробування - дівчина повинна вистояти проти акул. Ситуація ускладнюється тим, що це важко не тільки фізично, а й морально. Найстрашніше, що допомоги чекати нізвідки. Дівчину в деякі моменти охоплює паніка, але все ж вона не здається. Вона вірить в те, що не може померти ось так безславно. Чи не про це вона мріяла все своє життя. Та й помирати не хочеться зовсім, адже в житті стільки прекрасного. Залишається тільки молитися і боротися за своє життя до останнього.

Інформація про фільм Мілина (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Жауме Коллет-Серра
Основні актори: Блейк Лайвлі, Оскар Гаенада, Бретт Каллен, Седона Леджен, Пабло Кальва, Дієґо Еспегель, Джанелл Бейлі, Ава Дін, Челсі Муді, Саллі Сіґалл

Фільм Мілина (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+31 -5 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам