загрузка...

Фільм Місіонер (2007)

Missionary Man
Постер до фільму Місіонер (2007)

Фільм «Місіонер» - захоплюючий трилер американського виробництва, який вийшов на екрани в 2007 році. Це нова режисерська і акторська робота легендарного Дольфа Лундгрена, в якій він зізнається в своїй симпатії до старого доброго вестерну, причому, без будь-якої комп'ютерної графіки і спецефектів він показує класичну історію про справедливого героя, який перемагає злочинність. Фільм «Місіонер» надихає і дозволяє насолоджуватися його переглядом, він припаде до смаку глядачеві і неодмінно потішить та захопить його.

Сюжет фільму «Місіонер»: в місто, яке ділять між собою індіанці і ковбої, приїжджає таємничий незнайомець на мотоциклі. Його багаж складають: Біблія, дві пари окулярів і матрац. Він приїхав на похорон свого колишнього друга індіанця, з яким він колись служив. Але один з ковбоїв впізнає в ньому хлопця, якого він колись власноруч пристрелив. Цей незнайомець западає в душу кожному, з ким він встиг поспілкуватися. Батько вбитого покладає свої надії на те, що незнайомець очистить містечко від зарозумілого ковбоя і відновить справедливість.

Інформація про фільм Місіонер (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Sony-Pictures
Режисер: Дольф Лундгрен
Основні актори: Дольф-Лундгрен Джон Канн, Джеймс Чалке, Джонні Крус, Клей Дікс, Джон Енос, Брайан Скотт Фіцжеральд, Білл Флінн, Джефрі Гершенфільд, Метью Грір

Фільм Місіонер (2007) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам