загрузка...

Фільм Міст через річку Квай (1957)

The Bridge on the River Kwai
Постер до фільму Міст через річку Квай (1957)

Тим, хто побував тоді в Бірмі, ніколи не забути жорстокість і байдужість японських охоронців, довгі дні під палючим сонцем і ночі, що не приносять прохолоди, а також постійний голод, хвороби і тінь смерті, яка весь час кружляла поруч... Але полковник Ніколсон, який спочатку сам закликав своїх бійців саботувати будівництво, раптом почав працювати, немов це і справді було справою честі - вибудувати міст через річку Квай. Він не знав, що плід його праць незабаром буде підірваний і вкладав в нього душу, а потім, зрозумівши, що він скоро злетить у повітря, кинувся захищати його...

У японський табір для військовополонених в Бірмі потрапляє група англійців. Їх командир - полковник Ніколсон. Свято вірячи в міжнародну конвенцію, він намагається домогтися нормальних умов утримання, але скоро стає ясно, що ніяких законів в цьому місці дотримуватися не будуть. Голова табору, полковник Сайто, відразу дає зрозуміти Ніколсону, хто тут господар і робить все, щоб зламати волю британця. Солдати і офіцери споруджують міст через річку Квай, будівництво рухається вкрай повільно і незабаром японець розуміє, що до тих пір, поки командувати полоненими не почне їх командир-англієць, справа не зрушиться. Він йде на угоду з Ніколсоном, в результаті якої над річкою дуже скоро повинен з'явитися дійсно хороший і міцний міст. Полковник береться за справу чесно - він хоче показати японцям, на що здатні його солдати.

Британські командуючі готують операцію з підриву стратегічного об'єкта, а в цей самий час будівельники викладаються з останніх сил, намагаючись закінчити проект в строк. У день, коли по мосту повинен пройти перший поїзд, призначена диверсія. Підрив доручено лейтенанту Джойсу, який в останні хвилини розуміє, що все пішло не так - на берег раптом вискочили не тільки японці, а й полковник Ніколсон. Фінальні кадри фільму драматичні - британські офіцери кидаються один на одного і в цей же час їх розстрілюють японці. Але в останню секунду міст і поїзд все ж злітає у повітря.

Інформація про фільм Міст через річку Квай (1957)

Рік: 1957
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Девід Лін
Основні актори: Вілльям Голден (William Holden), Алек Ґіннесс (Alec Guinness), Джек Гоукінс (Jack Hawkins), Джеймс Дональд (James Donald), Джеффрі Горн (Geoffrey Horne), Сесю Гаякава (Sessue Hayakawa)

Фільм Міст через річку Квай (1957) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам