загрузка...

Фільм Місто Бога (2002)

Cidade de Deus / City of God
Постер до фільму Місто Бога (2002)

Злидні, насильство і зброя - так виглядає дитинство хлопчаків, які живуть в Місті Бога, одному з найбільш неблагополучних районів Ріо-де-Жанейро. І хоча всім нам з дитинства твердили, що бідність - не порок, але саме бідність штовхає цих дітей на злочини і робить їх жорстокими та нечутливими ні до чужого, ні до власного болю. Вони схожі на вовченят, які вже ось-ось стануть дорослими, досвідченими вовками. Кому з них пощастить дожити до старості? Ймовірно, тим, хто вчасно втече з Міста Бога. Але зараз вони не думають про старість, так само як і про навчання, їм найбільше потрібно бути «крутими»...

У нетрях Ріо-де-Жанейро, в одному з найнебезпечніших передмість, Місті Бога, живуть двоє друзів - Малюк Фішка і Рокет. Один захоплюється гангстерами, інший, хоч йому і доводиться жити в атмосфері повного свавілля, мріє стати фотографом. Хлопці зростають і проводять дні біля дорослих гангстерів, примудряючись залишатися живими. 70-ті роки змінили 60-і, а за ними прийшло наступне десятиліття і ось уже Фішка, якого називають тепер Малюк Зе, став, як і мріяв, наркобароном. А його друг Рокет все ще намагається стати фотографом. В районі тим часом розгорається війна наркоторговців і Малюк Зе грає в ній далеко не останню роль, вирішивши позбутися від своїх конкурентів.

Рікою ллється кров, життя не вартує зовсім нічого, а в цьому хаосі вулицями бігають босоногі дітлахи з бойовою зброєю в руках. Це нове покоління хлопчаків, які, як колись Рокет з Фішкою, вічно крутяться біля старших бандитів. У вуличних боях гине Малюк Зе, причому від рук тих самих хлопців в коротких штанцях і з пістолетами в руках.

Все це його друг знімає на камеру, сховавшись в засідці і виконуючи замовлення газети. На асфальті лежить його мертвий друг дитинства і Рокет фотографує його. Він розуміє, що ці фото - його дорога в життя, а далі він піде вчитися, стане професійним фотографом і звичайно, отримає роботу в серйозній столичній газеті.

Інформація про фільм Місто Бога (2002)

Рік: 2002
Кіностудія: O2 Filmes, VideoFilmes, Globo Filmes
Режисер: Фернанду Мейрелліш, Котить Люнд
Основні актори: Олександр Родрігез, Леандро Фірміно, Фелліпе Хаагенсен, Дуглас Силва, Джонатан Хаагенсен, Матеус Нахтергейл, Сеу Хорхе, Жефехандер Супліно, Аліси Брага, Емерсон Гомес

Фільм Місто Бога (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам