загрузка...

Фільм Місто злодіїв (2010)

The Town
Постер до фільму Місто злодіїв (2010)

Фільм «Місто злодіїв» - переробка роману Чака Хогана про злочинний світ Бостона і його околиць. Головні дійові особи картини - четверо друзів з Чарльзтаун: Дуг, Джем, Глонсі і Дес, виконують завдання мафіозного боса Фергі. В основному хлопці заробляють пограбуваннями. Переломним в їхніх життях стає наліт на місцевий банк. Відступаючи після операції, вони прихоплюють як заручницю співробітницю установи Клер Кізі.

Вони відпускають її за містом, але вирішують простежити за подальшими діями дівчини. Волею випадку вона просить Дуга про невелику послугу, не знаючи, що він один з викрадачів. Так починається їх спілкування і поступове зближення.

Тим часом агент ФБР Адам Фроули знаходить перші зачіпки у справі. Хлопці хочуть залягти на дно, але Фергі приготував нове завдання, відкрутитися від якого не виходить. У налагоджену роботу команди проникає недовіра, нерозуміння і суєта. Відносини Дуга з Клер, погрози боса і дихаючий в спину федерал ще більше ускладнюють їм життя. Залишилося зрозуміти, на що кожен з них готовий заради намічених цілей.

Інформація про фільм Місто злодіїв (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Бен Аффлек
Основні актори: Бен-Аффлек Ребекка Холл, Джон Хемм, Джеремі Реннер, Блейк Лайвлі, Оуен Бурк, Тітус Уеллівер, Піт Постлетуейт, Кріс Купер

Фільм Місто злодіїв (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам