Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Могила Світлячків (1988)

Hotaru no haka / Grave of the Fireflies
360p Постер до фільму Могила Світлячків (1988)

Дивитись онлайн українською Могила Світлячків (1988)

Йде Друга світова війна. Мілітаристська Японія близька до поразки, ось-ось впадуть на Хіросіму і Нагасакі найстрашніші бомби 20 століття. Всі чоловіки на фронті, в тому числі і батько головного героя - він офіцер Імператорського флоту. А мама хлопчика по імені Сейта загинула під палаючими руїнами. Чергове бомбардування виявилося для неї останньою. На руках у Сейта - маленька сестричка, Сецуко. Вона не усвідомлює, що кругом війна, сумує за батьками, вередує, грається. А ось її брат розуміє, що батько не повернеться, що сподіватися нема на кого. Йому 14 років. Чи зможуть діти вижити?

Розширений опис до мультфільму "Могила Світлячків"

Перша сцена: на залізнодорожній станції Санномія виснажений хлопчик, втративши останні сили, сідає біля стовпа і тихо вмирає. Вночі тіло знаходить двірник. Він прибирає мерця з вокзалу, а потім риється в олов'яній коробочці з-під цукерок, яка була в руках дитини. Там немає нічого цінного, двірник викидає пусту бляшанку.

Коли він іде, з коробочки виростають духи дітей - хлопчика, а потім дівчинки молодшого віку, їх оточують світлячки. Хлопчик розповідає, як під час війни він залишився з сестрою один і не вберіг її. Батько цих дітей, офіцер флоту Японії, з самого початку Другої світової не був вдома. Його дружина з дочкою і сином жили важко, в останні роки війни щодня їх місто бомбили. Одного разу вона не встигла сховатися.

Сейта і його сестра, Сецуко, зуміли сховатися і вижити, і навіть знайшли маму в лікарні. Але вона сильно постраждала і скоро померла. Їх прихистила тітка, але жінку закалила війна і до дітей вона ставилася суворо, не зважаючи на їх вік. Вона не годувала їх як слід - адже хлопчик такий великий, а не працює. Сварить Сецуко - та не слухається тітку. Діти не витримують такого ставлення і втікають. Сейта знаходить їм притулок: занедбане бомбосховище.

Але Сецуко - маленька дівчинка. За нею потрібНо доглядати, брат не може працювати і добувати їжу. Сецуко хворіє від голоду, Сейта просить допомоги у лікаря, але що той може зробити? Дівчинку потрібно годувати, ліків від голоду немає.

Сейто вдається взяти з банку гроші матері, він купує їжі і поспішає до сестри, але вже пізно. Вона пробує шматочок кавуна, засинає і вмирає. Сейта спалює сестру на багатті і зберігає попіл в олов'яній банці. Зломлений, він блукає по околицях, поки не знаходить останній притулок на станції Санномія. Остання сцена: духи брата і сестри мовчки дивляться на рідне місто.

Показати деталі фільму

Фільм Могила Світлячків (1988) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.5/10 (163,573 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам