загрузка...

Серіал Молодий Папа (2016) Сезон 1

The Young Pope
Постер до серіалуМолодий Папа (2016) Сезон 1

Світ змінюється з шаленою швидкістю. Зміни відчуваються навколо навіть в найбільш консервативних сферах. Ленні Буардо народився на Апеннінському півострові. Він з юності присвячував себе служінню Богу. Згодом Ленні переїхав на американський континент. Тут він зробив блискучу кар'єру католицького священика. Підійшли чергові вибори глави цієї церкви, центр якої розташований у Ватикані. Голосування єпископів дало сенсаційний результат. Новим главою церкви був обраний священик зі Сполучених штатів. Цією людиною виявився Ленні. За церковною традицією йому було присвоєно ім'я Пій XIII.

У серіалі «Молодий Папа» показане життя вищого католицького духовенства. Інтриги тут розвиваються в повній мірі. У наймолодшому Папі за всю історію розвитку церкви поєднуються багато рис - наївність, підступність, жорсткість, педантизм. Ленні постійно повторює «Я багатоликий і суперечливий як Господь Бог». Паства вірить, що настоятель каже чесно і вірить йому, адже гріховність властива всім людям. При цьому молодий Папа позбувся практично всіх своїх старих друзів. Він постійно відчуває страх, оскільки боїться, що Всевишній не пробачить його гріхи.

Інформація про серіал Молодий Папа (2016) Сезон 1

Жанр: Драма
Кіностудія: HBO
Актори: Джуд-Лоу Даян Кітон, Сільвіо Орландо, Скотт Шеферд, Сесіль Де Франс, Людівін Саньє, Тоні Бертореллі, Джеймс Кромвел

Серіал Молодий Папа (2016) Сезон 1 дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+18 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 22.11.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам