загрузка...

Фільм Монстри на канікулах 2 (2015)

Hotel Transylvania 2
Постер до фільму Монстри на канікулах 2 (2015)

На вас чекає дивовижний світ справжніх монстрів, дивитись онлайн за подіями в якому ви можете на нашому сайті. Ви знову зустрінетесь з дочкою володаря темряви – графа Дракули. Тепер вона стала дбайливою матусею і разом зі своїм чоловіком займається вихованням чарівної дитинки. Але є одне питання, яке не дає їм спокою: до якого клану слід відносити малюка – людського чи вампірського.

Граф Дракула сподівається, що до того, як його онуку виповниться один рік, у нього все ж таки почнуть з'являтися характерні зубки. Але якщо цього не трапиться, то його дочці доведеться відправити малюка до батьків свого чоловіка, що проживають у Сполучених Штатах. Достатньо лише скачати торрент, щоб дізнатися, як буде вирішене це непросте питання.

Дракула зовсім не хоче розлучатися зі своїм онуком, тим більше, що й хлопчик дуже любить свого дідуся. Разом вони навчаються перетворюватись, але у малюка поки що виходить не дуже добре. Не надто бажає повертатися до світу людей й батько хлопчика, тому що він вже став своїм у світі монстрів. Через це Дракула зі своїм зятем вступає у змову і відвозить хлопчика до спеціального центру, де малюк зможе ознайомитися з усіма принадами вампірського життя.

Інформація про фільм Монстри на канікулах 2 (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Columbia-PicturesSony-Pictures
Режисер: Генндій Тартаковський
Основні актори: Адам Сендлер, Енді Семберґ, Селена Ґомес, Кевін Джеймс, Стів Бушемі, Девід Спейд, Кіґен-Майкл Кі, Ешер Блінкофф, Френ Дрешер, Моллі Шеннон

Фільм Монстри на канікулах 2 (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+12 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам