загрузка...

Фільм Мовчання (2016)

Silence
Постер до фільму Мовчання (2016)

Історія про двох єзуїтів, Себастьяна та Френсіса, які в сімнадцятому столітті відправляються до Японії, в якій були заборонені католицизм і практично всі контакти з іноземцями. Там вони стають свідками переслідування християн урядом, який бажає очистити Японію від західного впливу. Зрештою друзі розділяються і Себастьян на самоті продовжує подорожувати по сільській місцевості. Чому ж бог мовчить, поки його діти страждають?

Японія, 1633 рік. Людей, прив'язаних до стовпів, поливають окропом з підземних джерел. За тим, що відбувається змушують спостерігати священика-єзуїта отця Феррейру. Йому пропонують відректися від своєї віри.

Макао, 1640 рік. У єзуїтській місії відбувається розмова між її головою і двома молодими священиками, які приїхали з Португалії - отцем Родрігесом і отцем Гаруп. Їм повідомляють, що відрікся від віри, живе в Нагасакі як японець, одружений на японці. Молоді люди не вірять в це, отець Феррейра був їхнім духовним наставником. Вони відправляються до Японії, щоб отримати достовірну інформацію. В якості провідника вони обирають рибалку Кітідзіро. Після прибуття до Японії єзуїти потрапляють в село, де живуть християни. Днем місіонери ховаються в хатині, а вночі виконують обов'язки священиків. Про прибуття священиків дізнаються в іншому християнському селі. Обидва пастиря перебираються туди. У це село прибуває японський інквізитор Іноуе. Він вимагає надати йому інформацію про християн і бере чотирьох заручників. Вони повинні публічно наступити на образ Христа, плюнути на хрест, щоб довести свою приналежність до буддизму. Трьом з чотирьох не вдається переконлива демонстрація лояльності. Їх розпинають на хрестах, тіла загиблих спалюють, попіл кидають в море. Кітідзіро виконав вимоги інквізитора і був відпущений.

Священики вирішують розділитися. Отець Родрігес припливає в село, звідки родом Кітідзіро. Там він знаходить знелюднені руїни. Його зустрічає Кітідзіро. Він здає священика владі. Іноуе розмовляє з отцем Родрігесом, пропонує йому відректися, схиляє його до вивчення та прийняття буддизму. Священика поміщають в клітку разом з японцями-християнами. Туди ж потрапляє Кітідзіро, який знову кається у своїх гріхах, просить священика прийняти його сповідь. На очах Родрігеса декількох християн змушують відмовитися від нього. Вони відмовляються. Тоді одному з них відсікають голову самурайським мечем. Кітідзіро подає приклад побратимам і насупає ногою на образ Христа. Його відпускають. Бесіди інквізитора і священика тривають, але результату не приносять. З батьком Родрігесом працює перекладач.

Єзуїта призводять на берег моря. Він бачить, як конвой підводить до моря групу японців-християн і полоненого отця Гаруп. Християн вивозять в море на човні, скидають за борт і топлять. Отець Гаруп не витримує, кидається в море, підпливає до човна, намагається допомогти одній з мучениць. Він тоне разом з нею.

Отець Родрігес звертається до бога, але відповіді не отримує. Його приводять в буддистський храм. Там йому влаштовують зустріч з Феррейрою, якого тепер звуть на японський манер Тюан Сава. Він говорить про те, що шлях Будди схожий на християнство. Він розповідає історію свого зречення. Його катували, підвішуючи вниз головою над ямою, з невеликого надрізу за вухом кров по краплі стікала вниз, так що смерть в таких випадках наступала не скоро. Сава і Родрігес сперечаються з питань віри.

Вночі у своїй клітці отець Родрігес чує хрипи і стогони. Виявляється, п'ятьох християн підвісили над ямами. Єзуїта виводять з клітки, щоб він міг спостерігати за стражданнями одновірців. Йому знову пропонують наступити на образ Христа. Він чує голос: наступи на мене. І отець Родрігес здійснює акт зречення. Мучеників виймають з ям. Лунає крик півня.

У 1641 році через листи одного голландського купця стає відомо, що два священики-відступники виконують роль антихристиянських експертів на митниці в Нагасакі. Вони виявляють предмети з християнською символікою серед речей і товарів, що ввозяться в Японію. Потім Родрігеса переводять в Едо. Йому дають ім'я померлого японського чиновника, він одружується на його вдові, усиновляє його дитину. Родрігеса знову знаходить Кітідзіро і просить про сповідь. Той після деяких вагань виконує прохання. Під час однієї з перевірок на лояльність колишніх християн у Кітідзіро виявляють християнський образок. Він повинен бути страчений.

Через багато років, проживши довге життя в Японії, Родрігес вмирає. Його ховають за буддійськими традиціями. Але вдова встигає непомітно вкласти в руку покійного чоловіка хрестик.

Інформація про фільм Мовчання (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Cappa Defina Productions, CatchPlay, Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films)
Основні актори: Ліам-Нісон Ендрю Ґарфілд, Адам Драйвер, Таданобу Асано, Кіаран Гайндс, Іссей Оґата, Шінья Цукамото, Йоші Оіда, Йоске Кубозука

Фільм Мовчання (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам