Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Мовчання (2016)

Silence
HD 1080p Постер до фільму Мовчання (2016)

Дивитись онлайн українською Мовчання (2016)

Історія про двох єзуїтів, Себастьяна та Френсіса, які в сімнадцятому столітті відправляються до Японії, в якій були заборонені католицизм і практично всі контакти з іноземцями. Там вони стають свідками переслідування християн урядом, який бажає очистити Японію від західного впливу. Зрештою друзі розділяються і Себастьян на самоті продовжує подорожувати по сільській місцевості. Чому ж бог мовчить, поки його діти страждають?

Японія, 1633 рік. Людей, прив'язаних до стовпів, поливають окропом з підземних джерел. За тим, що відбувається змушують спостерігати священика-єзуїта отця Феррейру. Йому пропонують відректися від своєї віри.

Макао, 1640 рік. У єзуїтській місії відбувається розмова між її головою і двома молодими священиками, які приїхали з Португалії - отцем Родрігесом і отцем Гаруп. Їм повідомляють, що відрікся від віри, живе в Нагасакі як японець, одружений на японці. Молоді люди не вірять в це, отець Феррейра був їхнім духовним наставником. Вони відправляються до Японії, щоб отримати достовірну інформацію. В якості провідника вони обирають рибалку Кітідзіро. Після прибуття до Японії єзуїти потрапляють в село, де живуть християни. Днем місіонери ховаються в хатині, а вночі виконують обов'язки священиків. Про прибуття священиків дізнаються в іншому християнському селі. Обидва пастиря перебираються туди. У це село прибуває японський інквізитор Іноуе. Він вимагає надати йому інформацію про християн і бере чотирьох заручників. Вони повинні публічно наступити на образ Христа, плюнути на хрест, щоб довести свою приналежність до буддизму. Трьом з чотирьох не вдається переконлива демонстрація лояльності. Їх розпинають на хрестах, тіла загиблих спалюють, попіл кидають в море. Кітідзіро виконав вимоги інквізитора і був відпущений.

Священики вирішують розділитися. Отець Родрігес припливає в село, звідки родом Кітідзіро. Там він знаходить знелюднені руїни. Його зустрічає Кітідзіро. Він здає священика владі. Іноуе розмовляє з отцем Родрігесом, пропонує йому відректися, схиляє його до вивчення та прийняття буддизму. Священика поміщають в клітку разом з японцями-християнами. Туди ж потрапляє Кітідзіро, який знову кається у своїх гріхах, просить священика прийняти його сповідь. На очах Родрігеса декількох християн змушують відмовитися від нього. Вони відмовляються. Тоді одному з них відсікають голову самурайським мечем. Кітідзіро подає приклад побратимам і насупає ногою на образ Христа. Його відпускають. Бесіди інквізитора і священика тривають, але результату не приносять. З батьком Родрігесом працює перекладач.

Єзуїта призводять на берег моря. Він бачить, як конвой підводить до моря групу японців-християн і полоненого отця Гаруп. Християн вивозять в море на човні, скидають за борт і топлять. Отець Гаруп не витримує, кидається в море, підпливає до човна, намагається допомогти одній з мучениць. Він тоне разом з нею.

Отець Родрігес звертається до бога, але відповіді не отримує. Його приводять в буддистський храм. Там йому влаштовують зустріч з Феррейрою, якого тепер звуть на японський манер Тюан Сава. Він говорить про те, що шлях Будди схожий на християнство. Він розповідає історію свого зречення. Його катували, підвішуючи вниз головою над ямою, з невеликого надрізу за вухом кров по краплі стікала вниз, так що смерть в таких випадках наступала не скоро. Сава і Родрігес сперечаються з питань віри.

Вночі у своїй клітці отець Родрігес чує хрипи і стогони. Виявляється, п'ятьох християн підвісили над ямами. Єзуїта виводять з клітки, щоб він міг спостерігати за стражданнями одновірців. Йому знову пропонують наступити на образ Христа. Він чує голос: наступи на мене. І отець Родрігес здійснює акт зречення. Мучеників виймають з ям. Лунає крик півня.

У 1641 році через листи одного голландського купця стає відомо, що два священики-відступники виконують роль антихристиянських експертів на митниці в Нагасакі. Вони виявляють предмети з християнською символікою серед речей і товарів, що ввозяться в Японію. Потім Родрігеса переводять в Едо. Йому дають ім'я померлого японського чиновника, він одружується на його вдові, усиновляє його дитину. Родрігеса знову знаходить Кітідзіро і просить про сповідь. Той після деяких вагань виконує прохання. Під час однієї з перевірок на лояльність колишніх християн у Кітідзіро виявляють християнський образок. Він повинен бути страчений.

Через багато років, проживши довге життя в Японії, Родрігес вмирає. Його ховають за буддійськими традиціями. Але вдова встигає непомітно вкласти в руку покійного чоловіка хрестик.

Показати деталі фільму

Фільм Мовчання (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.2/10 (69,988 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам