загрузка...

Фільм На межі (2012)

Man on a Ledge
Постер до фільму На межі (2012)

Нік Кессіді, колишній поліцейський, відбуває тюремний термін за крадіжку великого діаманта у одного фінансового ділка - Девіда Інгландера. Але оскільки насправді в'язень не скоював цього злочину, він готовий на все, щоб повернути добре ім'я. У в'язницю приходить повідомлення про смерть батька.

Ніка відвозять на похоронну церемонію, після якої, в результаті інсценованої сварки з молодшим братом, вдається втекти. І ось Кессіді виявляється в номері готелю «Рузвельт». Через вікно він вилазить на парапет 21-го поверху, нібито готуючись покінчити життя самогубством. До переговорів Нік допускає тільки одного поліцейського - детектива Мерсер. Тим часом виявляється істинна причина того, що відбувається - відволікання уваги від пограбування сейфа Інгландера, розташованого в будинку навпроти.

Брат Кессіді, Джоуї зі своєю коханою Енджі зголосилися допомогти незаслужено засудженому і дістати діамант, який був нібито вкрадений. Молодим людям вдається дістатися до сховища мільярдера, але коштовності вони там не виявляють. У цей момент спрацьовує сигналізація. Невдалі грабіжники ледь встигають зникнути. Інгландер, стурбований тим, що відбувається, забирає коштовність зі схованки.

Джоуї вдається відібрати камінь у шахрая і передати його брату. Але в їх плани втручається начальник охорони мільярдера і Ніку доводиться повернути діамант. Кессіді вдається знешкодити сек'юріті, після чого він робить стрибок з даху на встановлену внизу амортизаційну подушку. Він наздоганяє мільярдера, вихоплює з його кишені діамант і показує всім оточуючим - перехожим, поліції і пресі, - доводячи свою невинність. Інгландера негайно заарештовують.

Інформація про фільм На межі (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Асгер Лет
Основні актори: Сем Вортінгтон / Sam Worthington, Елізабет Бенкс / Elizabeth Banks, Вільям Седлер / William Sadler, Ентоні Макі / Anthony Mackie, Генезіс Родрігес / Genesis Rodriguez, Джеймі Белл / Jamie Bell, Едвард Бернс / Edward Burns, Тітус Уеллівер / Titus Welliver, Ед Харріс / Ed Harris

Фільм На межі (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам