Наукова фантастика


Найкраще в категорії: Наукова фантастика


Наукова фантастика - Дивитись фільми онлайн

Наукова фантастика

Останнім часом багато людей відмітили наукову фантастику, як один з найцікавіших жанрів. Таємниці космосу, далекі планети та незвичайні зірки – все це багато років турбувало розум багатьох. Тепер свої варіанти відповідей на великі питання пропонують і режисери, створюючи нові світи.

Наукова фантастика може показати глядачеві зовсім різні за своєю структурою та будовою планети. На кожній з них тим чи іншим чином існує життя. Герої запам’ятовуються незвичним виглядом, дивною поведінкою та великими цілями.

Сюжети найчастіше розповідають або про добрих прибульців, або про поневолювачів Землі. Інопланетні форми життя створюють загрозу для мешканців нашої планети, намагаються знищити її. Такі фільми наповнені спец ефектами, які вражають красою. Сцени динамічні, потрібно уважно слідкувати за кожним рухом, аби не пропустити щось дуже важливе.

Якщо вам до душі прибульці та інші планети, то можете сміливо вмикати жанр наукової фантастики. Тут можна знайти безліч нових технологій, складні за будовою космічні кораблі, що відвідують невідомі галактики та цікавих героїв.

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам