Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Навсікая з Долини Вітрів / Наусіка з долини вітрів (1984)

Kaze no Tani no Nausicaa
360p Постер до фільму Навсікая з Долини Вітрів / Наусіка з долини вітрів (1984)

Дивитись онлайн українською Навсікая з Долини Вітрів / Наусіка з долини вітрів (1984)

Багато років тому сім днів тотальної війни спустошили Землю. Залишки населення розкидані по планеті, велика частина якої заросла Лісом: гігантською екосистемою-мутантом, де ростуть отруйні дерева і гриби, а також мешкають жахливі комахи. Навсікая, княжна з Долини вітрів, рятує повітряний корабель сусідньої держави. Він везе небезпечний вантаж: ембріон того самого Титана, що зіграв фатальну роль в стародавній війні. Княжна повинна знищити його, але втручаються сторонні сили: принцеса Ксян хоче відродити Титана і захопити світ. Чи зупинить Навсікая божевільних суперників?

Аніме починається панорамною експозицією: через тисячоліття після знищення колишньої цивілізації Землі люди живуть в тяжких умовах: обороняються від комах-гігантів, воюють за ресурси, намагаються захистити поселення від отруйних випарів Лісу. В Долині вітрів не все так погано: жителі приборкали повітряні стихії, побудували млини, що добувають з надр чисту воду. На скельних терасах ростуть чисті овочі. Вітер відносить у бік небезпечні суперечки. У шахтах видобувають метали і вугілля. Долина вітрів не бере участі в боях за ресурси - всього достатньо.

Навсікая, дочка правителя, любить бувати в Лісі. Це не пусті прогулянки: вона шукає панцири гігантських омів. Вони необхідні для існування поселення. Ліс небезпечний, але юна княжна спритна, сильна, розбирається в звичках звірів і властивостях рослин: про це подбав Юма - кращий фехтувальник декількох королівств.

В одному з таких походів вона рятує летюче судно сусідньої країни від атаки комах. На її руках вмирає принцеса Ластель. Навсікая повинна знищити корабель з ембріоном, але княжній не дають це зробити принцеса Ксян і її помічник. Їм потрібен Титан для війни, вони не розуміють, наскільки він небезпечний. У сутичці з негідниками гине батько юної княжної. Всі королівства воюють один з одним. Фізітське навіть примудряється нацькувати на Тольмекію комах і хоче повторити маневр з Долиною вітрів. Воїни Ксян навіть за допомогою Титана не можуть зупинити лютих омів: фізіти навмисно поранили дитинча.

Навсікая безстрашно повертає малюка гігантам, як виявилося, розумним. Оми у відповідь зцілюють її рани, а потім піднімають вгору на своїх щупальцях і золотих променях. Збувається давнє пророцтво: княжна - та людина, яка всіх врятує. Цим хеппі-ендом мультфільм закінчується.

Показати деталі фільму

Фільм Навсікая з Долини Вітрів / Наусіка з долини вітрів (1984) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (106,909 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам