Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Не дихай (2016)

Don't Breathe
HD 1080p Постер до фільму Не дихай (2016)

Дивитись онлайн українською Не дихай (2016)

Група молодих грабіжників пробирається в будинок мільйонера-відлюдника, сліпого і, здавалося б, безневинного. Але насправді вони потрапляють в лігво психопата, який влаштує гостям незабутній прийом.

Роккі, Алекс і Мані - троє злочинців з Детройта. Вони заробляють на життя тим, що вламуються в будинку, де сигналізація встановлена компанією батька Алекса, і грабують їх. Вкрадені речі вони продають. Однак людина, яка через Мані купує у них ці речі, сильно занижує ціну. Роккі потрібно набагато більше грошей, щоб здійснити свою мрію. Вона хоче втекти від своєї байдужої матері і її бойфренда-алкоголіка та переїхати до Каліфорнії разом зі своєю маленькою сестричкою Дідді.

Від перекупника крадених речей Мані отримує наводку. Він дізнається, що у ветерана війни, який живе в занедбаному районі Детройта, в будинку зберігається 300 тисяч доларів готівкою. Ці гроші він отримав в якості відступних від заможної Сінді Робертс - винуватиці автомобільної аварії, в результаті якої загинула його дочка. Поспостерігавши деякий час за будинком, трійця дізнається, що цей чоловік - сліпий. Після деяких роздумів вони вирішують проникнути в будинок вночі. Вночі троє під'їжджають до будинку і присипляють собаку сліпого. Виявивши, що всі двері замкнені, Роккі пролазить в будинок через невелике вікно і впускає інших. Всі троє обшукують будинок, але грошей їм знайти не вдається. Вони припускають, що гроші знаходяться за одними замкненими дверима. Мані відстрілює замок і шум будить сліпого чоловіка. Він нападає на Мані і вбиває його. Роккі ховається в комірчині. Незабаром вона зауважує, як сліпий відкриває сейф і перевіряє свої гроші. Після того, як він іде, Алекс знаходить Роккі. Вони відкривають сейф і забирають гроші. Тим часом сліпий знаходить взуття Мані і Роккі і робить висновок, що Мані не один проник в його будинок.

Роккі і Алекс втікають від сліпого і знаходять двері, що ведуть у підвал. Внизу вони знаходять зв'язану дівчину з кляпом у роті. Вона показує їм газетну статтю про Сінді і автомобільну аварію. Роккі і Алекс розуміють, що вони і є Сінді, і сліпий чоловік тримає її як полонянку в підвалі. Герої звільняють Сінді і разом з нею направляються до дверей, яка веде з підвалу на вулицю. Однак тут їх наздоганяє сліпий. Він починає стріляти по них і випадково вбиває Сінді. Розгніваний сліпий вимикає у всьому підвалі світло. Алексу вдається його вирубати і разом з Роккі вони піднімаються наверх в будинок.

Виявивши, що всі виходи заблоковані, Роккі намагається втекти через систему вентиляції. Тим часом на Алекса нападає собака сліпого і він вилітає через вікно і падає на вікна, розташовані в стелі підвального приміщення. Скло тріскається і поки Алекс не встигає прийти в себе, воно розбивається, а Алекс падає вниз. Коли Алекс приходить до тями, він вступає в боротьбу зі сліпим і той встромляє в нього садові ножиці.

Тим часом собака переслідує Роккі по вентиляції і в результаті сліпому вдається зловити її. Прокинувшись, вона виявляє, що зв'язана. Сліпий розповідає їй про те, що Сінді носила його дитину, якою він хотів замінити свою вбиту дочку. Сліпий намагається зробити штучне запліднення Роккі за допомогою спринцівки. Але тут з'являється Алекс і вирубує його, а потім одягає на нього наручники.

Роккі і Алекс не можуть зателефонувати в поліцію, оскільки по всьому будинку залишилися сліди їх крові. Вони намагаються втекти через вхідні двері. Сліпому вдається вивільнитися і він пристрілює Алекса. Роккі втікає. Їй вдається замкнути собаку в багажнику машини, але тут сліпий знову наздоганяє її і тягне назад в будинок. У будинку Роккі дезорієнтує сліпого гучним звуком сигналізації, потім б'є його ломом і скидає в підвал. Він підстрілює сам себе під час падіння. Роккі вдається втекти до прибуття поліції.

Разом з грошима Роккі готується покинути Детройт зі своєю сестрою Дідді. Перед тим як сісти на потяг до Лос-Анджелеса, вона бачить репортаж в новинах, в якому повідомляється, що сліпий чоловік убив двох грабіжників, які проникли в його будинок, а самому йому вдалося вижити. Про Роккі і вкрадені гроші в репортажі нічого не говориться.

Показати деталі фільму

Фільм Не дихай (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (143,652 голосів)
Рейтинг: 5.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам