Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Не стукай двічі (2016)

Don't Knock Twice
HD 1080p Постер до фільму Не стукай двічі (2016)

Дивитись онлайн українською Не стукай двічі (2016)

"Не стукай двічі" - це, скоріше, якісна сімейна драма, ніж страшний фільм жаху, проте головне, що це просто дуже хороший фільм, так що задоволені будуть і фанати фільмів жахів, і шанувальники драматичного кіно.

Дивним чином сімейна драма і фільм жахів мають багато точок дотику. Можемо згадати, еталонні ужастики "Закляття" або "Мама" і, відкинувши моменти чистого жаху, отримуємо дуже драматичне кіно про важкі взаємини матерів і дітей. "Не стукай двічі" - черговий відмінний приклад такого сімейно-жахливого кіно, в якому одне проблемне сімейство для того щоб знову відчути міцні родинні стосунки, має пройти через моторошний жах.

Обставини змусили Джесс віддати свою дочку Хлою в інтернат. До всіх особистих проблем додалися надприродні речі, коли Хлоя почала проявляти ознаки демонічної мани - чи то дівчинка надто повірила в місцеву фольклорну страшилку, то чи древній злий дух дійсно живе в її тілі. Як би там не було, але через дев'ять років Джесс хоче забрати дочку додому, однак щоб це зробити, потрібно щось вирішувати із зловісними силами, які не залишають Хлою в спокої. Мати і дочка шукають дорогу один до одного і намагаються перемогти зло ...

Показати деталі фільму

Фільм Не стукай двічі (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (7,755 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам