загрузка...

Фільм Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Amorestremo
Постер до фільму Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Заповнюючи анкету на одному з сайтів знайомств, героїня і подумати не могла, що листування з кандидатом в коханці незабаром перетворить її життя в трилер. Молоді люди домовились зустрітися і реалізувати свої незвичайні еротичні фантазії. Вони провели незабутню ніч, повну пристрасті і любовної гри. А вранці дівчина прокидається в одному ліжку з трупом! Хтось перерізав горло її новому знайомому.

Молода красуня Хеньян багато часу віддає роботі. У неї немає ні серйозних відносин, ні постійного коханця. Щоб виправити цю ситуацію, дівчина вирішує завести анкету на сайті знайомств. Через деякий час їй пише симпатичний чоловік. Вона дізнається, що хлопець є «рабом» і шукає «пані». Хеньян хоче спробувати, так як ніколи не займалася таким сексом і домовляється з ним про зустріч в реалі.

Після знайомства чоловік веде її до себе додому. Там він демонструє своій новій подрузі всю красу домінування і приниження. Дівчина зав'язує молодому чоловіку руки, використовує батіг і доводить його до екстазу. Хеньян вирішує залишитися у «раба» на ніч. Однак вранці вона знаходить його з перерізаним горлом. Хтось вбив любителя домінування!

Дівчина боїться, що поліція запідозрить в цьому її. Вона змушена рятуватися втечею. Хеньян знімає кімнату в третьосортному готелі. Тим часом друг убитого намагається розібратися з цією трагедією. Він включає комп'ютер нещасного хлопця. Там збереглися повідомлення, написані дівчиною. Чоловікові вдається відшукати втікачку. Після нетривалої розмови хлопець просить, щоб дівчина стала і його «пані». Вона ж категорично проти цього.

Друг «раба» починає думати, що саме Хеньян вбила його товариша. Чоловікові все ж вдається змусити жінку домінувати, зв'язати йому руки і довести до оргазму. В цей час в квартиру з ножем вривається Сільвія, колишня дівчина «раба». Вона побачила, як її коханий займався сексом з іншою і вирішила вбити його. Тепер красуня хоче поквитатися і з суперницею. Хлопцеві вдається звільнити руки і в останній момент врятувати свою «пані». Сільвію забирає поліція, а Хеньян вирішує більше ніколи не знайомитися в інтернеті і не експериментувати.

Інформація про фільм Небезпечне Секс-Побачення (2001)

Рік: 2001
Країна: Італія
Кіностудія: Digital Film
Режисер: Марія Мартінеллі
Основні актори: Рокко Сіффреді (Rocco Siffredi), Стефанія Бонафед (Stefania Bonafede), Давід Девенуто (Davide Devenuto), Пєтро Бонтемпо (Pietro Bontempo), Альберто Алеманно (Alberto Alemanno), Лоретта Россі (Loretta Rossi), Пєтро Раґуса (Pietro Ragusa)

Фільм Небезпечне Секс-Побачення (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам