загрузка...

Фільм Неймовірний Халк (2008)

The Incredible Hulk
Постер до фільму Неймовірний Халк (2008)

Наш герой - талановитий доктор, який зіткнувся зі страшною і незрозумілою хворобою. Ось тільки «хвороба» чоловіка - ніяка не застуда або інфекція, а її наслідки загрожують знищенням всього навколо. Коли професор піддається емоційним стресам, то перетворюється на гігантського зеленого монстра. Знайти вихід герою заважають і збройні сили, які оголосили полювання на істоту. Коли ж протиотруту майже знайдено, у людства з'являється неймовірний ворог, а значить, монстр зараз потрібен як ніколи...

Професор Брюс - талановитий вчений, але одного разу один з його експериментів призводить до сумних і незбагненних наслідків. У моменти гніву доктор починає мутувати, перетворюючись в величезну істоту зеленого кольору, наділену надлюдською силою. Американська армія чомусь вважає потужного монстра своєю власністю, через що герою доводиться постійно ховатися.

Коли ж на його слід нападає генерал, на піймання чудовиська відправляють спеціальний загін.

Мутант знищив всю команду, крім командира, і тоді уряд погоджується на експеримент. Офіцеру вводять трохи інноваційного препарату, який допомагає чоловікові легко оговтатися після наступної битви з монстром.

Тоді знавіснілий від можливостей, що відкрилися, військовий вимагає ввести йому всю речовину і піддати опроміненню, що перетворює його в не менш потужну надлюдину. З новою силою він стає неконтрольованим, а тому уряд посилає Брюса впіймати його. Коли неймовірні істоти сходяться в битві, в небезпеці опиняється все місто. Здобувши перемогу, наш зелений герой ховається від переслідування військових.

Через місяць після битви Брюс сидить в самотній колумбійській хатині, зайнятий медитацією. Довівши биття свого серця до максимуму, чоловік відкриває вже зелені очі і широко посміхається - тепер він може контролювати свою міць і перетворюватися за власним бажанням.

Інформація про фільм Неймовірний Халк (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: MarvelUniversal-pictures
Режисер: Луї Летерьє
Основні актори: Едвард-Нортон, Лів-Тайлер Тім Рот / Tim Roth /, Тім Блейк Нельсон / Tim Blake Nelson /, Ті Баррелл / Ty Burrell /, Вільям Херт / William Hurt /, Крістіна Сабот / Christina Cabot / , Пітер Менса / Peter Mensah /, Лу Ферріньо / Lou Ferrigno /, Пол Соулз / Paul Soles

Фільм Неймовірний Халк (2008) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам