Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Неймовірний Халк (2008)

The Incredible Hulk
HD 720p Постер до фільму Неймовірний Халк (2008)

Дивитись онлайн українською Неймовірний Халк (2008)

Наш герой - талановитий доктор, який зіткнувся зі страшною і незрозумілою хворобою. Ось тільки «хвороба» чоловіка - ніяка не застуда або інфекція, а її наслідки загрожують знищенням всього навколо. Коли професор піддається емоційним стресам, то перетворюється на гігантського зеленого монстра. Знайти вихід герою заважають і збройні сили, які оголосили полювання на істоту. Коли ж протиотруту майже знайдено, у людства з'являється неймовірний ворог, а значить, монстр зараз потрібен як ніколи...

Професор Брюс - талановитий вчений, але одного разу один з його експериментів призводить до сумних і незбагненних наслідків. У моменти гніву доктор починає мутувати, перетворюючись в величезну істоту зеленого кольору, наділену надлюдською силою. Американська армія чомусь вважає потужного монстра своєю власністю, через що герою доводиться постійно ховатися.

Коли ж на його слід нападає генерал, на піймання чудовиська відправляють спеціальний загін.

Мутант знищив всю команду, крім командира, і тоді уряд погоджується на експеримент. Офіцеру вводять трохи інноваційного препарату, який допомагає чоловікові легко оговтатися після наступної битви з монстром.

Тоді знавіснілий від можливостей, що відкрилися, військовий вимагає ввести йому всю речовину і піддати опроміненню, що перетворює його в не менш потужну надлюдину. З новою силою він стає неконтрольованим, а тому уряд посилає Брюса впіймати його. Коли неймовірні істоти сходяться в битві, в небезпеці опиняється все місто. Здобувши перемогу, наш зелений герой ховається від переслідування військових.

Через місяць після битви Брюс сидить в самотній колумбійській хатині, зайнятий медитацією. Довівши биття свого серця до максимуму, чоловік відкриває вже зелені очі і широко посміхається - тепер він може контролювати свою міць і перетворюватися за власним бажанням.

Показати деталі фільму

Фільм Неймовірний Халк (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (335,298 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам