Фільм Непрощений (1992)

Unforgiven
Постер до фільму Непрощений (1992)

Безстрашний Вільям Мунні відправив на той світ безліч своїх ворогів. Чоловік - справжній мисливець за головами. Його влучна стрільба і вміння швидко приймати рішення прославили бандита на весь Дикий Захід. Але кривава розправа з противниками трохи набридла снайперу і він кардинально змінює своє життя, ставши фермером. Безтурботне існування колишнього мафіозі перериває візит юного і амбітного хлопця, який вважає себе хоробрим шибеником з бажанням убити двох недругів. Він пропонує Уілу угоду, але той відмовляється від місії, поки не виявляється на межі бідності.

Сюжет фільму "Непрощений"

Історія розвивається в 1880 році на Дикому Заході. У Канзасі проживає холоднокровний вбивця Вільям Мунні, який розправляється з ворогами за допомогою револьвера. Але одного разу доля зводить чоловіка з прекрасною дамою, що полонила його серце.

Заради коханої безжалісний бандит залишає справу свого життя і перетворюється з кілера в порядного сім'янина. Молодий хлопець трансформується в фермера, сфера діяльності якого приносить низькі доходи. Раптово ще одна біда підкошує рейнджера - від віспи вмирає його дружина. Убитий горем Мунні стикається з колосальними фінансовими втратами. Його сфера діяльності практично не приносить дивідендів, а тварини починають хворіти.

Не маючи фінансової можливості поставити на ноги своїх вихованців, Вільям починає шукати способи заробити. І доля сама підносить йому шанс змінити добробут в кращу сторону. На порозі бандитського будинку з'являється якийсь Скоффілд Кід, який представляє себе справжнім шибеником. Юнак пропонує колезі угоду, яка допоможе забезпечити безтурботне майбутнє його дітлахам.

У штаті Ваймонг двоє ковбоїв спотворили повію, порізавши її обличчя. Місцевий шериф Білл Даггетт покарав злочинців, змусивши їх віддати власнику борделю сім коней. Але такий вирок не влаштував робітниць будинку розпусти і вони відкрили полювання на ворогів. Дівчата пообіцяли винагороду тому, хто вб'є зловмисників. Незважаючи на моральні принципи, Вільям погоджується піти на ризик і їде на Захід, прихопивши з собою спільника Неда Логана. Бандитам належить пройти чимало випробувань, перш ніж вони досягнуть мети, але все ж їм вдасться відшукати злодіїв і розправитися з ними. В кінці фільму, отримавши обіцяні гроші за вбивство, мафіозі відправляються на пошуки кращого життя.

Інформація про фільм Непрощений (1992)

Рік: 1992
Жанр: Вестерн, Драма
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Клінт-Іствуд
Основні актори: Клінт-Іствуд, Морган-Фрімен Джин Хекмен, Річард Харріс, Джеймс Вулветт, Сол Рубінек, Френсіс Фішер, Анна Левайн-Томпсон, Девід Муччі, Роб Кемпбелл

Фільм Непрощений (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам