Фільм Нерв (2016)

Nerve
Постер до фільму Нерв (2016)

Ві - скромна і тиха дівчина, вона не вміє веселитися і ніколи не робить божевільних вчинків. Але одного разу героїня піддається на вмовляння своїх однокурсників, які просять її хоч раз в житті зробити щось непередбачуване і стати учасником нової гри під назвою «Нерв». Учасники цієї гри повинні виконувати різні завдання, які приходять їм на телефон, при цьому за кожну вдало пройдену місію гравцеві нараховують гроші. Незважаючи на складності, Ві виконує кілька досить простих перших завдань і навіть знайомиться з хлопцем на ім'я Іен, який теж є гравцем. Організатори гри, яких всі називають Спостерігачами, вирішують, що пара повинна об'єднатися і далі діяти, як одна команда.

Вперше в житті Ві почувається вільною і розкутою, адже вона в компанії симпатичного хлопця робить різні безумства, та ще й отримує за це гроші. Але чим далі, тим вищі стають ставки, а завдання значно ускладнюються. Героям стає зрозуміло, що з гри треба виходити, але зробити це виявляється непросто і Спостерігачі не допустять, щоб Ві та Іен покинули «Нерв». Героям належить виконати серію божевільних, а часом і смертельно небезпечних завдань і тільки тоді вони зможуть забрати свої гроші, і повернутися до нормального життя.

Інформація про фільм Нерв (2016)

Рік: 2016
Країна: США, Гонконг
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Еріель Шульман, Генрі Джуст
Основні актори: Емма Робертс, Дейв Франко, Емілі Міде, Майлс Гейзер, Кіміко Ґленн, Саміра Вайлі, Марк Джон Джеффріс, Машін Ґан Келлі, Ед Сквайр

Фільм Нерв (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+20 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика